Hromobití přehled

Hromobití https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376284/hromobiti-HtG-376284.jpg 4 218 218

Sága rodu Courtneyů série

Sean Courtney je vášnivý a posedlý dobrodruh, který se vrací z divočiny jako boháč, o svůj majetek je však připraven a přichází také o svou milovanou dívku. Brzy zjišťuje, že konflikt jeho rodiny je horší, než jakákoli bitva v afrických stepích.

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: , Alpress

Sound of Thunder , 1966

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hromobití. Přihlašte se a napište ho.

hankapimi
09.10.2023 3 z 5

S Hromobitím jsem se musela trošku poprat, protože valná část příběhu se odehrává za búrské války. W. Smih je mistr slova i detailu a já ty válečné hrůzy velmi těžce prožívám, tolik zbytečně zmařených či zmrzačených životů... Jeho syn Dirk se mu ovšem velmi nepovedl a o vztahu se svým bratrem Garryckem darmo mluvit. Autorovi se nedá upřít, že píše velmi poutavě a vtáhne čtenáře do děje. Doporučuji a jdu na Ptačí vodopády.

Hanka44
03.02.2023 4 z 5

Příběh je dobrý, ale přijde mi, že překlad je nějaký nepovedený a korektor by taky potřeboval za uši

items
01.06.2022 3 z 5

Dobrá kniha, no hlavná postava (do seba zahľadený egoistický pošuk, ktorý na čo siahne, to premení na zlato) mi bola nesympatická.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hromobití v seznamech

v Právě čtených5x