Sám mezi ženami - Kohoutí zápas přehled

Sám mezi ženami - Kohoutí zápas
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511110/bmid_sam-mezi-zenami-63ecf502bc0f7.jpg 5 18 18

Jaké je to žít mezi samými ženami? Další osudy učitele Alexandra volně navazující na příběhy z knihy Sám mezi ženami - Kohout. Kniha je plná absurdního humoru, který je autorovi tolik blízký. Nechte se vtáhnout do života muže balancujícího na hraně zoufalství a baznaděje a prožijte s ním další kohoutí rok - na dovolené u moře, ve třídě i sborovně, na horách, na třídním srazu po mnoha letech...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sám mezi ženami - Kohoutí zápas. Přihlašte se a napište ho.

Gibis
05.06.2024 5 z 5

Já jsem se opět skvěle bavila, člověk se musí občas umět zasmát nějaké té blbině :) První díl se mi zdál o malinko lepší, ale vzhledem k tomu, že v dnešní literatuře na humor jen tak nenarazíte, chci hodnotit pěti hvězdičkami. A pokud se Aleš rozhodne napsat nějaké další veselé příhody, třeba tentokrát z prostředí mužů visících z jedoucího náklaďáku :), budu znovu nadšenou čtenářkou!

Allla9
26.02.2024 5 z 5

I v tomto druhém pokračování se učitel Alexandr zapotil a vyznamenal. Jeho cesta k moři s celou rodinou nemá chybu. A i u ostatních příběhů ze života jsem se pobavila.

Jaruš7
03.01.2024 5 z 5

Šmrncovno.
Zdařilé pokračování.
Mistrně vylíčené trable, jak se ve slušnosti těžko odolává osudově množstevní převaze žen.
Dopady profesního - kantorského znechucení jsou pro budoucnost národa zneklidňující, neboť změnou na posty zodpovědnějši jsou na řadě chyby, jejiž náprava je nákladná,(jak nám skutečnost předvádí), a tak je jistější zkusit vysněnou profesi z dětství.

Není nad pohled z jiného úhlu na současnou společnost.

Letní příběh, Zásnubní prsten a další knižní novinky (12. týden)

19.03.2023

Kniha Sám mezi ženami - Kohoutí zápas v seznamech