Schody do nebe přehled

Schody do nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38478/schody-do-nebe-38478.jpg 4 45 45

Často až skandální historie skupiny Led Zeppelin vyprávěná jejím dlouholetým manažerem a blízkým přítelem Richardem Colem.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Volvox Globator

Stairway to Heaven , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Schody do nebe. Přihlašte se a napište ho.

jarynek7
29.05.2023

Čekal jsem knihu,která se bude věnovat hudební a tvůrčí stránce Led Zeppelin,vzniku alba podobně - bohužel...na tyto informace je kniha skoupá.
Informací o chlastu,šňupání,demolicích pokojů a zařízení a radovánek s mladinkými slečnami plno.....škoda času...

ozzak
04.04.2021 5 z 5

úžasná knížka o skupině led Zeppelin pro fanoušky povinnost nejen přečíst ale i vlastnit

Madi
20.03.2021

Věřím tak 65% obsahu, že se vážně stala. Na dotaz J. Page, proč tuhle knížku Cole napsal, odpověděl, že byl prostě závislý na drogách a potřeboval peníze. To asi hovoří za vše. Viz. slavná historka se žralokem. A ještě si pamatuje slovo od slova rozhovory, od kterých uběhlo 2O let.
Zbytek Zeppelinů bylo taky pobouřeno, jak byl vylíčen J. Bonham. Náhoda (ne), že si Cole vybral zrovna toho, kdo už se nemůže bránit.
Nicméně si nedělám iluze o tom, že LZ nebyli pěkný hovada. Když začali hrát, bylo jim něco málo přes 20 let. To by sláva stoupla do hlavy asi skoro každýmu. Ženský vám samy skáčou do postele, drogy dostanete na pokývnutí hlavy.
Taky mi to dost často přišlo jako vzpomínky R. Cola na R. Cola. Píše tu hlavně o sobě a Bonhamovi. O J. P. Jonesovi se nedozvíme skoro nic.
Knížka se četla docela dobře, ale hvězdičky dávat nebudu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Schody do nebe v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x