Lov vlka přehled

Lov vlka https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321623/bmid_lov-vlka-Bou-321623.jpg 4 40 40

SEAL Team Six série

Příslušník amerického námořnictva Thomas Crocker odhaluje uprostřed vyčerpávajícího výcviku důkazy o existenci teroristické skupiny. Cesta za ní vede ze svahů K2 přes evropská města až na Střední východ. Crocker a jeho tým se musí prostřílet nebezpečnou sítí teroristických buněk, aby vystopovali bezohledného šejka stojícího v čele mezinárodního teroristického gangu dříve, než jeho vězni zaplatí tu nejvyšší cenu.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , CPress

Hunt the Wolf , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lov vlka. Přihlašte se a napište ho.

Gwin
20.05.2023 2 z 5

Hvězda dolů za práci překladatele, který se nebojí překládat technické termíny, kterým za prvé vůbec nerozumí a za druhé se v žádném případě nepřekládají.

psd856
06.06.2022 5 z 5

už vím jak to začalo

TomHagen
28.11.2021 4 z 5

Šel jsem do toho, protože jsem hledal něco jako skvělého tradičního Clancyho. Tohle je ale z jinýho těsta, mnohem akčnější, poetičtější, méně technožvatlací ultrapřesnosti. Je to jiné, ale je to dobré. Podobné jako War Planners od Andrew Wattse (už aby to někdo přeložil)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lov vlka v seznamech

v Právě čtených4x