Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále přehled

Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402293/bmid_sedm-let-v-africe-Lgb-402293.jpg 4 76 76

Odvahu nevzdat boj, který se zdá předem ztracený, projevil autor po smrti svého otce, když dobrovolně odešel z Česka do Nigérie, aby odvrátil pád hrozící jeho rodině. Do Afriky se vrací jako dědic otcova trůnu, následuje volání dávné rodové tradice a přebírá odpovědnost za osud rodiny, kterou však sotva zná. Na této cestě nachází nejen své kořeny a novou identitu, ale často se také ocitá na pokraji smrti, opuštěn blízkými i svou životní láskou a vydaný všanc jednomu z nejnebezpečnějších míst naší planety. Skutečný příběh přináší čtenářům syrovou výpověď o drsném životě na africkém kontinentu a ukazuje, že i v nejtěžších chvílích si lze zvolit cestu svobody a naplnit své životní poslání.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále. Přihlašte se a napište ho.

JointlieKat94
31.01.2024 3 z 5

AUDIOKNIHA
Kniha o klukovi z Bruntálu, který byl synem nigerijského krále.
Kniha o tom, jaký je obrovský rozdíl mezi vyspělou a zaostalou zemí (dá-li se to tak nazvat). Ale ty rozdíly jsou fakt ohromné.
Kniha o nebezpečí, ztrátě a o tom, jaké to je mít nějakou moc v takové zemi.
Kniha o tom, jak se z kluka z Bruntálu stal muž, který zažil snad vše.
A taky kniha o tom, jak není dobré mít velkou rodinu a o tom, jak v té rodině nikdo nevěřil tomu klukovi, co se snažil vše zachránit.

Líbilo se mi, ale jednou to slyšet mi asi stačilo. :)

Kniha je moc hezky namluvena Vasilem Fridrichem.

kacaabba
30.12.2023 3 z 5

I mně se Obonete víc líbí v rozhovorech, než v knize. Jinak příběh až k neuvěření.

E_Lan
14.05.2023 3 z 5

Velmi zajímavý příběh, který je chvilkami těžko uvěřitelný. Soupis událostí je psán hodně akční, jakoby filmovou, formou. Přesto je to poučné dílo jak to chodí v Africe a dobře se to čte a poslouchá.

Knižní novinky (11. týden)

10.03.2019

Kniha Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále v seznamech