Sedm schodů k moci přehled

Sedm schodů k moci https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513917/bmid_sedm-schodu-k-moci-xqX-513917.jpg 4 55 55

Anička Malá se dostane z malého města do Prahy a nastoupí jako servírka do jídelny poslanecké sněmovny. Ačkoli na začátku rozezná s bídou premiéra a o politiku se nezajímá, postupně začíná poznávat nejen její svět, ale hlavně její zákulisí. K tomu jí vydatně pomáhá cynický bulvární novinář Ivan Krčka, postupně uzavřou tiché spojenectví, z něhož oba mají prospěch. Anička postupně stoupá společenským žebříčkem, proplétá se komplikovanými vztahy, až se dostane k budoucímu premiérovi Tomáši Vichrovi. Podle knižní předlohy byl i natočen televizní seriál na TV Prima.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sedm schodů k moci. Přihlašte se a napište ho.

Hanys_
13.05.2024 4 z 5

Vzestup a pád mladé holky, která trochu dílem náhod, cílevědomostí a správnýma konexema chvíli patřila mezi ty, kteří rozhodují. Sice fikce, ale tak i těmi jmény je jasné, na kterou kauzu se tu míří (Vichr x Nečas, Dub x Topol). Trochu odbytý "narychlo" konec, jinak vlastně dost čtivé.

Mjitulinka
26.03.2024 5 z 5

Mrzí mě, že jsem se ke knize dostala až po zhlédnutí seriálu, který se mi velmi zalíbil. Kniha je z velké části předlohou k seriálu, takže co se týče děje, moc nepřekvapí. Přesto nemohu dát jinak než pět hvězdiček, kniha měla spád, napětí, nechyběla erotika, záporné postavy měly skvěle vykreslený charakter. Volám po pokračování!

Aiden888
12.03.2024 5 z 5

Nižší než pětihvězdičkové ohodnocení nemůžu dát, a jestliže ho někdo dal, pak to opravdu nechápu. Tohle bylo fantastický čtení a absolutně nic mu nechybělo. Nahlédnutí do politické "žumpy" je věc jedna, ale nemusíte se bát, že byste knize nerozuměli, pokud vám politika nic neříká. Mně totiž taky moc ne, ale i tak jsem si čtení maximálně užila. Je tam příběh, láska, erotika, zrady, nenávist, intriky a sledovat proměnu naivní Aničky v pořádnou sv*ni bylo prostě neskutečně zajímavý a napínavý. Až na konci čtení jsem se dozvěděla, že je příběh inspirovaný Nečasem a Nagyovou, což je o to lepší. Dlouho jsem v knize neobjevila tak zajímavou postavu, která by ve mně vyvolala tolik protichůdných emocí, jako byla právě Anička.

Žebříček nejprodávanějších knih (12. týden)

27.03.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (6. týden)

14.02.2024

Zatmění, Řeka času a další knižní novinky (17. týden)

23.04.2023

Kniha Sedm schodů k moci v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x