Únosce draků přehled

Únosce draků
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152843/bmid_unosce-draku-VT3-152843.jpg 5 419 419

Sedmý smysl série

Třetí kniha série Sedmý smysl. Ve světě draků se dějí divné věci - ztrácejí se dračí vejce, dokonce je uneseno i dračí mládě. Ve světě našich kamarádů se také dějí divné věci - zcela nečekaně se objeví malinký žlutý dráček, o němž nikdo neví, odkud pochází. Zvolí si Hanku za svoji sivian... Draci nevěří lidem a lidé jsou nevraživí k drakům; schyluje se k boji? Kdo za vším stojí, která temná síla touží vyvolat válku? Hanka, Sváťa a Rafan se jako obvykle nevyhýbají problémům, ale některé jsou nad jejich možnosti. Hanka se dostává do nebezpečí, z něhož snad není úniku... Naštěstí jsou s nimi i tentokrát nejen chápaví a mocní dospělí z rodu lidí, ale také vnímaví přátelé jednorožci, na scéně se opět zjevuje jejich věrný džin. Pomohou zklidnit situaci? Co se stane s Hankou?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Únosce draků. Přihlašte se a napište ho.

Sitting-Bull
včera 5 z 5

Další příjemně plynoucí díl. Vyvíjející se a rostoucí postavy je zajímavé sledovat. A kdybych napsala více, tak už bych spoilerovala. :-D

Luigi1
21.05.2024 5 z 5

Tato kniha mě moc zaujala

haki34
28.04.2024 4 z 5

knižku jsem měla několik týdnů rozečtenou - přednost mělo učení a příprava na zkoušky. naštěstí jsem se i po čase dokázala v příběhu zorientovat a naskočit do děje. vše letí rychle kupředu, občas až moc rychle - přijde mi že autorka si toho vymyslela tolik, že nestíhá detailněji rozvádět tak, jak by si témata zasloužily. šíleně se skáče, tu škola, tam nějaké volno, hned domů, hned zas do útulku, tu k drakům, tu k jednorožcům...takový místy chaos. celou pozornost čtenáře na sebe strháva hlavně Hanka, i když i ostatní dostanou svůj kousek.. začíná to být více a více dramatické, přibývá temnoty. s chutí se vrhám na další díl..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Únosce draků v seznamech

v Právě čtených5x