Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola přehled

Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417976/bmid_sesterstvo-a-kouzelna-kocka-fabiola-Gtt-417976.jpg 4 94 94

Spolužačky Báru, Míšu a Elu, která se do města zrovna přistěhovala, dá jednoho dne dohromady Fabiola, kočka jejich osamělé sousedky, paní Ládvíkové. A to z jednoho prostého důvodu: chce, aby jí holky pomohly vyřešit dávnou záhadu, která paní Ládvíkovou už dlouho trápí. Při společném pátrání se toho dozví hodně nejen o naší nedávné minulosti, ale hlavně o sobě samých. Zjistí, kolik se v nich skrývá důvtipu a odvahy... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
16.03.2024 5 z 5

Knížka se nám s Bambulkou moc líbila. Tak nás zajímalo, jak to dopadne, že jsme ji přečetly během tří večerů. Holky jsou sympatické, kočka Fabiola je správná kočka, příběh byl napínavý. Vůbec jsem nečekala, jak to dopadne. Líbí se mi, že to (nechci psát spoilery) bylo podané akorát pro mladší děti. Bez příkras a hrůz, ale s citem podané to, jak to bylo.
Jediné, co mě na knize vadilo, bylo "bysme" místo "bychom". Je mi jasné, že se to v běžné řeči používá, ale takto v knize, kde to bylo užíváno celkem často, mi to vadilo.
Celkově jsme ale moc spokojené a už se těšíme na další díly.

marketa3815
10.03.2024 4 z 5

Četla naše devítiletá dcera. Přečetla během chvilky, celkem to prý ušlo, ale je to podle ní spíš pro menší děti.

monushka
06.01.2024 5 z 5

Sesterstvo jsem četla před lety se starší dcerkou a nyní i s mladší. Příběh se mi líbí stejně jako kdysi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech8x

kočky kamarádky

Lucie Hlavinková
česká, 1974
2019  83%Kdo šije u Podolské?
2019  76%Apatykář
2022  80%Pravda nebyla k dostání