Evangelium pekla přehled

Evangelium pekla
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376936/bmid_evangelium-pekla-Fgw-376936.jpg 3 29 29

Seth Ballaham série

1. díl

Redaktor amerického deníku Seth Ballaham se dozví, že je jeden z jeho kolegů uvězněn v Severní Koreji. Nikoho to ale nezajímá, a tak se ho rozhodne zachránit sám. Když dorazí do přísně střeženého Pchjongjangu, kde se ho ujme spolupracovnice nevládní organizace, dozví se o nálezu několika zmrzačených těl. Vyšetřováním je pověřen poručík Paik Dong-Soo, elitní severokorejský voják. Co objeví na konci děsivé cesty plné teroru?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

L'évangile des ténèbres , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Evangelium pekla. Přihlašte se a napište ho.

martina2540
17.10.2020 4 z 5

Skvělý děj, začetla jsem se hned od začátku a nemohla jsem knihu odložit. Zajímavá pro mě byla hlavně Severní Korea, o které jsem dosud moc nevěděla. Hvězdička mínus jen za závěr, ten mě trošku zklamal.

Artep25
21.07.2020 4 z 5

Docela zajímavý thriller a i prostředí ,kde se odehrává .
Škoda ,že konec úplně nedopadl ,ale nakonec to nebylo úplně špatné čtení .Já jsem s příběhem byla spokojená .

denisa7430
26.09.2019 2 z 5

Thriller Evangelium pekla je o osudech tří mužů, jež se odehrávají v prostředí Severní Koreje. Dějová linie románu je roztříštěná, jednotlivé příběhy postav se v rychlém sledu po kapitolách střídají. Na závěr se však jejich osudy dokonale protnou.

Knižní novinky (21.5. - 3.6.)

21.05.2018

Kniha Evangelium pekla v seznamech