Sexuální život ve staré Číně přehled

Sexuální život ve staré Číně https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22417/bmid_sexualni-zivot-ve-stare-cine-v5A-22417.jpg 4 11 11

Robert van Gulik je českým čtenářům známý jako autor slavných detektivek z čínského středověku s ústřední postavou soudce Ti. Málokdo však ví, že byl především významným orientalistou a rovněž diplomatem. Lze bez nadsázky říct, že knihou Sexuální život ve staré Číně se van Gulik jako orientalista proslavil. Poutavá a čtivá práce mapuje čínský postoj k sexualitě od nejstarších zpráv až do roku 1644, kdy padla poslední etnicky čínská dynastie Ming.... celý text

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Academia

Sexual Life in Ancient China: A Preliminary Survey of Chinese Sex and Society from ca. 1500 B.C. Till 1644 A.D. , 1961

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sexuální život ve staré Číně. Přihlašte se a napište ho.

vitavita
04.04.2012 3 z 5

Zcela souhlasím s Kačenkou ...

Kaženka
30.11.-0001 5 z 5

Skvělá kniha! Van Gulik dokázal evropanům přiblížit filozofii a tím pádem i chování staré Číny. Výborné čtení, ale doporučuju si nejdřív přečíst jakékoliv základy čínských náboženství, jinak nevím kolik toho na poprvé pochopíte.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sexuální život ve staré Číně v seznamech

v Právě čtených1x