Sherlock Holmes: Pes baskervillský (komiks) přehled

Sherlock Holmes: Pes baskervillský (komiks)
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538592/bmid_sherlock-holmes-pes-baskervillsky-komiks.jpg 5 72 72

Victoria Regina série

Na venkovském panství se dějí divné věci. Řádí tu prý obludný démonický pes, který pronásleduje potomky rodu Baskervillů. Sherlock Holmes se bude muset postavit nejzáludnějšímu protivníkovi ve své detektivní kariéře. Děsuplná bažina však nevydá svá tajemství zadarmo. Prožijte tento napínavý příběh znovu. Myslíte si, že už vás nemůže nic překvapit? Nebuďte si tak jistí! Victoria Regina je série komiksů, ve kterých Petr Kopl umně proplétá klasické romány viktoriánské literatury tak, aby se dějově prolínaly a vytvořily jeden velký příběh. A tak nás tu autor velmi citlivě s ohledem na předlohu provádí nádhernou krajinou fantazie našich dědečků a babiček a dává jim nový vtipný a barevný kabát.... celý text

Dobrodružné Komiksy Literatura česká
Vydáno: , Bambook

The Hound of the Baskervilles , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sherlock Holmes: Pes baskervillský (komiks). Přihlašte se a napište ho.

evickakyticka
26.07.2020 4 z 5

Psa baskervillského snad známe všichni, proto k ději není co dodat. Trochu jiné podání ale neubírá na kráse. Našla jsem ji v dětském oddělení, ale já bych ji klidně nechala v dospělém. V závěru si můžeme v komiksu zahledat různé maličkosti, na které autor v závěru poukazuje. Super.

ADE138
01.04.2020 5 z 5

Skvělé zpracování známého detektivního příběhu. Jako bonus navíc je v něm ukryto hodně narážek a odkazů na autorovy další komiksy.

akinomV
25.10.2019 4 z 5

První zkušenost s komiksem (když nepočítám v dětství Čtyřlístek a Rychlé šípy) :-) a moc se mi to líbilo. Hned jsem si pustila i film a klobouk dolu jak je to věrně zpodobněné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sherlock Holmes: Pes baskervillský (komiks) v seznamech

v dalších seznamech3x