Rodokmen smrti přehled

Rodokmen smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148927/bmid_sigma-force-rodokmen-smrti-g6u-148927.jpg 4 374 374

Sigma Force série

Chtěli byste žít věčně? Galilea, 1025. Templářský rytíř nachází ve starověké tvrzi posvátný poklad, ukrytý v bludišti pod pevností: Bachal Isu, hůl Ježíše Krista - relikvii nevyčíslitelné hodnoty s tajemnou a hrozivou mocí, jež může jednou provždy změnit lidstvo. O tisíc let později somálští piráti napadnou nedaleko Afriky jachtu a unesou mladou těhotnou Američanku. Velitel Gray Pierce má za úkol vést záchrannou misi do afrického pralesa - unesenou ženou totiž není obyčejná bohatá turistka, ale Amanda Gant-Bennettová, dcera amerického prezidenta. Sigma musí záchranit nevinné nenarozené dítě, jež představuje klíč k záhadě a jehož samotná existence klade otázky o podstatě lidství: Lze žít věčně? A chtěli byste žít věčně? -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Bloodline , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rodokmen smrti. Přihlašte se a napište ho.

petulik330
22.04.2024 5 z 5

Další příběh z pera skvělého autora. Jako vždy byla kniha plná napětí, útoku na členy týmu Sigmy. Proti minulým dílům nám přibylo dva nováčci. Moc se mi líbila část kdy nám autor ukazuje pohled na svět s psi perspektivy. Nejen to, ale také krásný vztah že svým psovodem ; parťákem;.
Co se týče bratrstva: konečně autor pořádně šlápl do pedálů a začal tuto tajemnou organizací ničit. Již bylo na čase.
Jako vždy se těším na další díl v hlavní roli Sigma.

Timkim
10.04.2024 5 z 5

Tento díl se Sigmou je jeden z nejpovedenějších, aspoň dle mého pocitu. Mám rád robotiku, mám rád genetiku a když se to propojí.....vznikne Vám Rodokmen smrti. Perfektní příběhová linka, vícero lokací, akce, trochu toho mystična a trochu osobního života....super. Nemyslím si, že by to, co bylo v knize popisováno nebylo za pár let možné...uvěřitelné. Dnes veliká spokojenost 95%

anibeni
10.02.2024 5 z 5

Po delší době zase jeden z dílů Sigma Force. Tentokrát zpestření v podobě Tuckera s Kainem... Příběh byl opět napínavý a četlo se to samo..

Knižní novinky (14. - 21. 3.)

13.03.2013

Kniha Rodokmen smrti v seznamech