Síla archetypů ženské duše přehled

Síla archetypů ženské duše https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465845/bmid_sila-archetypu-zenske-duse-kfv-465845.jpg 5 6 6

Archetypy jsou fenomén, z nějž vychází vše v nás i kolem nás. Vstupte do tajemné říše symbolů, naučte se v nich číst a prostřednictvím nalezených obrazů poznávat sebe sama. Kniha Síla archetypů ženské duše zkoumá vnitřní ženskou mystiku a duchovní sílu skrze 22 odvěkých rolí, jež se ukrývají v každé ženě. Průvodce krajinou duše nabízí možnost pochopit a naučit se vlídně přijmout vlastní stíny a ještě lépe uchopit komplexnost ženství prostřednictvím slov i fantastických uměleckých fotografií.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Síla archetypů ženské duše. Přihlašte se a napište ho.

Sisssi
30.11.2023

Kniha je bohužel o ničem. Jen líbivá luxusně vypadající slupka, ale pod tímto nátěrem nenajdeme nic než prázdnotu, klišé a kýč. Ženská duše si rozhodně zaslouží víc než tuto vyprázdněnou nicneříkající načančanost.

BloodyMass
26.11.2023 5 z 5

K tomuto dílu jsem se dostal s odstupem, ale musím přiznat, že autorka trefila podstatu ženského elementu (ať už v ženách nebo v mužích) naprosto úžasně. Je to vlastně takový průvodce a zároveň to sedlo i na moje převládající archetypy.

gabriela8704
29.07.2023 5 z 5

Nejlepší shrnutí pohledu na ženskou duši, jaké jsem kdy četla. Rozhodně by měli číst nejen ženy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Síla archetypů ženské duše v seznamech

v Právě čtených1x

ženy pro ženy duchovní literatura archetypy

Ingrid Tůmová
česká, 1986