Skandál přehled

Skandál
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1301/bmid_skandal-CRX-1301.jpg 4 343 343

Studentku Jade přepadne jednoho deštivého večera trojice výtržníků. V hrůze ze skandálu a pod tlakem předpojaté provinční morálky uteče zoufalá dívka z domova. Bolestné vzpomínky na město Palmetto, ovládané zámožnou rodinou Patchettových, ji však pronásledují dál. Zkaženému milionářskému synkovi a jeho kamarádům nikdy neodpustí odporný čin, který tak zásadně změnil její život. Po letech se Jade vrací se synem do rodného města jako úspěšná podnikatelka s úmyslem vybudovat zde textilní továrnu a nabídnout práci většině obyvatel. Pomstí se těm, kteří jí kdysi ublížili? Najde konečně lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Breath of Scandal , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skandál. Přihlašte se a napište ho.

cukrovka
29.02.2024 5 z 5

Knížka se četla sama. Zajímavý příběh i když ne zrovna lehké téma. Hlavní hrdinka prošla traumatem, ale dokázala vše překonat.

BARBARRKA
26.06.2023 2 z 5

Na nějakou dobu si dám o Sandry Brown pauzu. Ano, četlo se to celkem dobře a jejímu úsilí o pomstu jsem rozuměla a fandila. Co jí ale pořád nemohu odpustit, jsou eroticko-pornografická líčení příslušných událostí. Zbytečně snižují hodnotu knihy, která jinak má potenciál se se silnými příběhy hrdinů. Škoda, nebýt té pachuti porna, mohla to být dobrá kniha. Nejsem nijak prudérní, ale věci se dají vylíčit i jinak, aniž by utrpěl děj.

pingu1
01.06.2023 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, které jsem od Sandry Brown četla. Silná, emotivní, místy deprimující, ale se šťastným koncem. Přečteno na jeden zátah :-)

Knižní novinky (17. týden)

25.04.2021

Kniha Skandál v seznamech