Vraní dívka přehled

Vraní dívka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182401/bmid_slabost-victorie-bergmanove-vrani-d-EXF-182401.jpg 4 1486 1486

Vraždy a psychoterapie. Jak velkému utrpení dokáže člověk čelit nebo vystavit jiné, než sám přestane být lidskou bytostí a změní se v netvora? Jak může zklamání ovlivnit duši, osud, život? Psychoterapeutka Sofia Zetterlundová léčí dva klienty s příznaky mnohočetné poruchy osobnosti, dětského vojáka ze Sierry Leone a ženu s hlubokými traumaty z minulosti. Nikdo jim nenaslouchá. Kromě Sofie… Komisařka Jeanette Kihlbergová vyšetřuje případ mrtvého chlapce, jehož tělo nese známky mučení. Nikdo ho nepostrádá. Kromě Jeanette… Temný severský psychothriller jen pro silné povahy. První díl trilogie, která oblétla a zasáhla doslova celý svět (vychází ve 35 zemích).... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Book 1: Krakflickan , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vraní dívka. Přihlašte se a napište ho.

Breberuše
02.01.2024 3 z 5

S nadšením z upozornění "jen pro silné povahy" jsem si knihu dááávno koupila a přečetla. Bylo to ovšem velké zklamání. Nic pro silné povahy se tu nevyskytovalo. Bohužel nejde mít jen 1. díl série, tak jsem musela přečíst a koupit i zbylé dvě, které byly snad ještě méně děsivé než první díl. Opravdu slabý čajíček.

Sudin
25.12.2023 5 z 5

Ze začátku jsem měl problém se vyznat ve změti švédských jmen a místních názvů, konec byl ale parádní psycho. Nelze než přejít hned na druhý díl.

postrach
03.12.2023 4 z 5

Snad se v následujících dílech bude dít víc.

Do Česka přijede autorská dvojice psychothrilleru Vraní dívka

14.10.2014

Knižní novinky (10. - 19. 3.)

10.03.2014

Tělo by se mělo skládat ze dvou bytostí, zvířete a člověka. Oběti a útočníka. Svobodná vůle spojená s tělesným pudem. Dva protiklady v jediném těle.

Kniha Vraní dívka v seznamech

v Právě čtených28x