Slovenské rozprávky 1 přehled

Slovenské rozprávky 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371919/mid_slovenske-rozpravky-QZ7-371919.jpg 5 63 63

V knihe je výber tých najkrajších slovenských rozprávok, zozbieraných medzi obyčajným ľudom, majstrom nad majstrami. Doprajte si oddych, zábavu, ale i poučenie v rozprávkach, ktoré pozorne počúvali za dlhých zimných večerov naše babičky a dedkovia, a ich rodičia a babičky a dedkovia, keď boli ešte malými deťmi. Tak ako oni, i vaše deti môžu opäť prežívať dobrodružstvá, boj dobra so zlom, poraziť zlého černokňažníka, či prekabátiť čerta.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slovenské rozprávky 1. Přihlašte se a napište ho.

HNEDOOCKA
15.09.2020 5 z 5

Milované pohádky dětství

reign
22.02.2019 5 z 5

Nemůžu být objektivní, na tomhle jsem vyrostl. Slovenčina knižní, archaická v tom nejlepším slova smyslu - bohatá, opravdový poklad. A obsah? Holt místy fakt drsný, tak na půl cesty mezi bratry Grimmovými a laskavou jemností Němcové.

Atanone
09.07.2018 5 z 5

Další z pokladů od mé kmotřičky. Ty pohádky jsem milovala. A na rozdíl od mých vrstevníků jsem věděla,co je to tátoš..například.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slovenské rozprávky 1 v seznamech

v Právě čtených2x