Splněný sen přehled

Splněný sen https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/9466/bmid_splneny-sen-IRS-9466.jpg 4 235 235

Zachariáš Bronson se vlastní pílí vypracoval na pozici nejzámožnějšího a nejmocnějšího muže v celém Londýně. Nyní už mu ke štěstí schází jedno jediné – žena, která by upevnila jeho postavení ve společnosti a zároveň se mu stala vášnivou milenkou. Nedal si ovšem snadný úkol, neboť londýnská smetánka dobře ví, že Zachariáš pochází ze skromných poměrů, a proto nad ním ohrnuje nos. Pak se ovšem v jeho blízkosti objeví lady Holly Taylorová, a náhodný polibek Zachariášovi prozradí, že právě poznal ženu, která splňuje všechny jeho sny. Lady Holly byla mladá, krásná a temperamentní dáma, která se jako vdova po šlechtici již smířila s tím, že se bude muset po celý zbytek života řídit svazujícími společenskými pravidly. Ovšem Zachariášův vášnivý polibek v ní probudil dřímající vášeň a ona se rozhodla přijmout jeho šokující nabídku, ačkoliv tím dávala v sázku vše, na čem jí až do té doby záleželo. Byla to však ochotna obětovat a následovat Zachariáše tam, kde se jí mohl splnit i ten nejsmělejší sen ...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Where Dreams Begins , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Splněný sen. Přihlašte se a napište ho.

Ewe291
17.07.2023 5 z 5

Ja autorku zboznujem. Mala som tazsie obdobie a kniha od autorky ma nakopla. Kniha bola krasna, dej plynul rychlo a krasne. Oboch hrdinou som si zamilovala ako je to vzdy, ked citam knihy od autorky. Aj ked tu som sa chvilu obavala ako skonci ale chybal mi epilog.Knihu mozem odporucit

rampapa
04.01.2023 5 z 5

Moc krásná knížka. Moc se mi líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

katkaq
17.11.2021 4 z 5

Autorka mívá často jako hlavní hrdinky odvázané a drzé dámy, proto byla Holly trošku překvapením. Postupně jsem viděla, jak skvěle se k sobě hlavní hrdinové hodí. Něžnost Holly vyvažovala prudkost Zachariáše. Dáma a "rebel". Beru to jako pohádkový romantický příběh, který sice neplál výbušností jako některé jiné, ale zase měl jiné kvality. Děj plynul pomalu a zahřál mě u srdce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Splněný sen v seznamech

v Právě čtených3x