Nevěsta na ocet přehled

Nevěsta na ocet
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30660/nevesta-na-ocet-30660.jpg 4 72 72

První z krásných knih o přesvědčených starých mládencích ze Společenství svobodných mužů. Sedméno dne měsíce ledna, léta Páně 1793, jsme my, synové a dědicové nejstarších a nejváženějších šlechtických titulů z nejlepších rodin Anglie a Skotska založili vlastní Společenství svobodných. Společenství svobodných prohlašuje, že synům vážených rodů a dědicům velkého bohatství, kteří jsou vázání povinností oženit se, aby mohli zplodit další syny a dědice, by mělo být dovoleno vyhýbat se svazku se ženou co nejdéle.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Barely a Bride , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevěsta na ocet. Přihlašte se a napište ho.

LilluLong
09.11.2022 5 z 5

Vidim,ze sú tu i slabšie hodnotenia ale u mna tato sladucka romantika zabrala :) príbeh zaujal, a aj slzicka vypadla pri opisovaní bitvy a co sa týka štýlu písania,u mna palec hore.
Moje hodnotenie je za 5*

petraj30
08.03.2021 4 z 5

(SPOILER) Nebyl to špatný příběh. Líbilo se mi to, i přes to jak to bylo sentimentální.
Hlavní hrdina si usmyslel odjet do války, ale před tím musel najít vhodnou manželku. Ano, ano, to by ještě šlo, ale to jejich namlouvání opravdu nemohlo být kratší. Zhruba po pár minutách se domluvili na svatbě...
U Alyssy byl jeden velký problém a to byla její nemožná matka. Takže první půlka se točila kolem slibu, odpovědnosti a svatby. Druhá půlka popisuje Griffina a jeho působení ve válce a příběh Alyssy popisuje nevěstu na ocet.
Jelikož je to červená knihovna, tak asi nikoho nepřekvapí, že se hrdina vrátí, nicméně se z něj stává zlomený a zničený člověk.
Řekla bych, že teprve poslední čtvrtina kniha byla nejzajímavější a nejkrásnější. I když to byl velmi smutný příběh, tak to bylo moc pěkné a zajímavé čtení.

vcielka
28.12.2020 3 z 5

Uf uf uf, no podla hodnotenia som cakala nieco lepsie, ale celkovo je to celkom nevyzrete a naivne. Zacala som citat uz druhu cast tejto serie a okrem toho, ze je to len asi dvakrat tak dlhe, sa autorka v pisani nikam nepsunula. Hodnotenim priemer. O nic nepridete, ked si to neprecitate, a ked si to precitate nic vam to velmi neda. Hlavny hrdina je nezrely, ale to by nebolo take zle, keby autorka tuto jeho stranku neodflakla a nerozviedla. Takto to vyzera, ze zo sekundy na sekundu meni svoj nazor. Hlavne na konci, ked jej dava slobodu a potom nedava...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nevěsta na ocet v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x