Dokonalý jed přehled

Dokonalý jed
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29564/dokonaly-jed-29564.jpg 4 76 76

Společnost arkány série

Viktoriánský Londýn skrývá mnohá tajemství. Ta nejlépe chráněná se však nalézají ve stínu tajemné Společnosti arkány. Lucinda Bromleyová zdrcena pověstmi o tom, že otrávila svého snoubence, se drží na okraji společnosti a věnuje se pěstování svých milovaných rostlinek. Občas pomáhá při vyšetřování vraždy, protože jako mimořádně talentovaný botanik má vzácný dar rozpoznat téměř každý jed. Avšak poslední vražda jí otřese do hloubi duše, na místě objeví stopy jedu nacházejícího se pouze ve velmi vzácné odrůdě kapradiny. Tak vzácné, že v Anglii je jen jeden exemplář, a ten byl nedávno ukraden z její laboratoře. Aby se vyhnula problémům, najímá Lucinda svého kolegu ze Společnosti arkány, majitele vyšetřovací agentury. Od prvního setkání obdivuje Lucinda sílu jeho mysli a jejich vzájemné sympatie se prohlubují. Jak ale vyšetřování pokračuje, jsou stále hlouběji vtahováni do vražedné konspirace, která je dědictvím pocházejícím z doby založení Společnosti... zdroj - Baronet Pozor vyjde 24.02 2010... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Perfect Poison , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalý jed. Přihlašte se a napište ho.

kolacky
01.01.2024 5 z 5

Výzva 2024:
1. je součástí série,
2. nečetla jsem ji poprvé.

Ála1968
10.06.2023 5 z 5

Já prostě tyhle příběhy z viktoriánské doby miluji.Opět nádhera. Upřímně,na Caleba jsem se těšila od začátku.

Kudík
03.05.2023 5 z 5

Na dalšího viktoriánského potomka Sylvestera v podání Caleba Jonese s jeho paranormálním nadáním vysledovat systém a význam tam, kde jiní viděli jen chaos, jsem se těšila. V předchozích dílech se snažil celkem zdatně pomáhat svým bratrancům, kteří se zde také mihnou. Lucinda Bromleyová se svým talentem na jedy s původem v botanické říši, mě nejvíc bavila, když přijala jiné partnerství než Caleb zamýšlel a navrhovala nové jméno pro jejich společnost. :) Po přečtení již 6tého dílu s přeskakováním v obdobích musím pouze souhlasit s moudivlacek, že mírná úprava posloupnosti čtení této série lépe navazuje v ději.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dokonalý jed v seznamech

v Právě čtených1x