Spolu a každý zvlášť přehled

Spolu a každý zvlášť
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463682/bmid_spolu-a-kazdy-zvlast-dtz-463682.jpg 4 109 109

Sbírka romantických příběhů z období lockdownu od nejznámějších autorů young adult. Erin Craigová spojí dohromady dívku, která je ve městě nová, a sympatického poslíčka s pizzou. Brittney Morrisová promění nepřátelství v lásku za pomoci balkónové zahrádky s bylinkami, Rachael Lippincottová si získá srdce čtenářů roztomilou love story, kterou si její fanoušci zamilují, a dva mladé lidi spojí dohromady hudba v povídce Sajni Patelové. Tyto a mnohé další příběhy o hledání lásky v nepříznivých časech, najdete v knize plné šťastných konců od některých z nejlepších autorů knih pro mládež...... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (ČR)

Together, Apart , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spolu a každý zvlášť. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
22.04.2024 5 z 5

Přečtená před lety. V době pandemie a uzávěrky knihoven se to "hodilo".

K povídkám všeobecně: Vtipné, krátké i dlouhé příběhy o tom jak nejen v Americe odkud zřejmě autoři čerpali náměty ze svých okolí a prostředí, ale po celém světě vnímají teenageři to, co ještě nezmizelo z televizí a novin. Lockdown, Covid, pandemie a podobná slova.. jsou to ale také příběhy lásky v ne zrovna šťastné době, vyznání lesbiček a gayů, ale jde třeba o romantiku kluka a holky na balkónech s rozestupem :)

Erra
26.03.2024 4 z 5

Hezká a oddechové. V podstatě víte, jak to skončí, ale je to vždy pěkně podané. Žádný příběh se neopakuje nijak, to se mi líbí, protože to téma je takove jednotvarne ale Zajímavé.

Lenka2533
16.02.2024 4 z 5

Hezké příběhy, některé lepší, jiné horší. Četlo se to hezky, ale myslím si, že už se ke knize nevrátím.

Knižní novinky (16. týden)

18.04.2021

Knižní novinky (15. týden)

11.04.2021

Kniha Spolu a každý zvlášť v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x