Darth Bane: Pravidlo dvou přehled

Darth Bane: Pravidlo dvou
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321693/bmid_darth-bane-pravidlo-dvou-1WT-321693.jpg 4 174 174

Star Wars - Darth Bane série

Darth Bane nalézá dokonalou učednici v Zannah, jež přes své mládí ovládá instinktivní spojení s temnou stranou. Pod Baneovým vedením se Zannah stane nepostradatelnou na tažení Sithů za zničením Jediů a ovládnutím galaxie. Jeden Jedi je však přesvědčen, že Sithové přežívají. Dokonce ani on však netuší nic o úžasných nových znalostech, které Bane objevil a jež ho učinily mnohem silnějšm, než si kdo dovede představit.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

Star Wars: Darth Bane Rule of Two , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Darth Bane: Pravidlo dvou. Přihlašte se a napište ho.

Pan_Skala
17.04.2024 3 z 5

Klasický problém druhého dílu v jakékoliv sérii. Laťka je nějak nastavena a vy ji musíte překonat a nabídnout čtenářovi co našel v prvním díle a pokud chcete hodně uspět tak toho nabídnout víc. Bohužel tady to vypadalo nadějně ze začátku, ale pak to ztratilo tempo a vyšumělo to. Snad ten 3. díl bude lepší, protože tohle byl pro mne fakt průměr.

memphisz
28.07.2022 3 z 5

Druhý díl ubral na tempu, což je vcelku běžný úděl prostředního dílu trilogie. Posouváme se o deset let, ale přebudování řádu Sithů je stále na svém začátku. Bane poslední dekádu pečlivě maskoval svou existenci, aby se mohl soustředit na studia temné strany Síly a aby mohl hledat rituál na postavení vlastního holokronu.

Jeho učednice Zannah se během událostí knihy stává silnější a silnější, ale stále to vypadá, že není tak jednoznačně odevzdaná temné straně Síly jako Bane, pro kterého v knize vyřizuje několik důležitých úkolů.

Druhý díl trilogie tak především posunul děj v čase, aby mohlo, jak věřím, přijít velké finále v závěrečném díle.

jan0373
17.03.2022 odpad!

První díl jsem měl přečtený za 3 dny, druhý díl jsem 60 stran četl 14 dní, a nakonec jsem to vzdal a odložil, něco tak nudného jsem nečekal, nechápu ostatní hodnocení a komentáře u této knihy, pro mě totální odpad.....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Darth Bane: Pravidlo dvou v seznamech

v Právě čtených6x