Statek je rodu ženského přehled

Statek je rodu ženského https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473575/bmid_statek-je-rodu-zenskeho-V08-473575.jpg 4 83 83

Čtyři ženy, čtyři osudy. V jeden okamžik se jejich cesty potkají, protnou a propletou. Zůstanou samy, bez mužů, které – jak si bláhově myslí – nechaly daleko za sebou. A pak tu máme psa. Kolii jménem Punti Cana, slyšící na jméno Punťa. A taky kozu. A kocoura. A horké léto, které voní meruňkovým koláčem, posečenou loukou, borovým lesem, vodou, žabincem a borůvkovým vínem. Prostě idylka, jen sem tam nějaká ta letní bouřka. Mimochodem – jak myslíte, že to zvládají opuštění muži?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Statek je rodu ženského. Přihlašte se a napište ho.

gabriela8704
23.04.2024 5 z 5

Vidíte knihu lze napsat i ve 4 lidech. Těším se až to vyzkouším. Jinak jsem se bavila. Bylo to příjemné oddechové čtení.

Hanouch072
22.04.2024 5 z 5

Super knížka, oddechové, pohodové, parta správných holek.. Ještě jsou dvě pokračování!

Booky84
03.02.2024 5 z 5

Krásné a pohodové čtení, které pohladí čtenářskou duši, léto na mě ze stránek dýchalo plnými doušky. Hned bych na takový statek vyrazila na dovolenou. Je skvělé, že se autorky daly dohromady a knihu napsaly.

Knižní novinky (22. týden)

30.05.2021

Kniha Statek je rodu ženského v seznamech

v dalších seznamech1x