Stávám se sám sebou přehled

Stávám se sám sebou
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387062/bmid_stavam-se-sam-sebou-A1C-387062.PNG 4 61 61

Celosvětově uznávaný psychiatr a romanopisec Irvin D. Yalom ve svých pamětech odkrývá celý svůj bohatý a pozoruhodný život. Představuje v nich své úspěchy, ale i jistá selhání, více než šedesátiletý vztah s milovanou Marylin, profesní i rodinný život a přátele nejen z řad slavných osobností psychiatrie. Dává též nahlédnout do pozadí vzniku svých slavných románů a povídek. Kniha je plná živých příběhů z jeho osobního života i z terapie, které se navzdory svému věku stále věnuje, a hlubokých reflexí, takže se mimoděk stává jeho posledním velkým románem.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Portál

Becoming Myself: A Psychiatrist's Memoir , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stávám se sám sebou. Přihlašte se a napište ho.

Bandini
05.03.2022 4 z 5

Krásná kniha o životě tohohle moudrého pána.

Dimas
12.05.2021 4 z 5

Srdce autorova příznivce plesá...

Klamm
02.02.2021 3 z 5

I když Yalomovy knihy mám rád, tímto autobiografickým vyprávěním mě kupodivu nijak neoslovil. On sám v knize píše, že vede relativně poklidný život, bez výrazných krizí. No, a právě takový neslaný a nemastný pocit, jsem z četby měl.
Tři hvězdy jsou za oblíbenou značku Yalom, a za uvedené inspirace a zajímavosti, které vedly k napsání jeho titulů.
60%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stávám se sám sebou v seznamech

v Právě čtených5x