Tajná ložnice přehled

Tajná ložnice https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5574/bmid_tajna-loznice-VNz-5574.jpg 4 178 178

Lea Carsonová se se svými rodiči přistěhuje do starého podivného domu ve Fearově ulici. Nejpodivnější na něm je tajná ložnice v podkroví. Je zavřená a zapečetěná už stovku let, neboť se v ní kdysi odehrálo tajemné drama končící vraždou. Ale Lea slyší, jak v tajné ložnici kdosi chodí a rozmlouvá a záhada ji znepokojuje. Někdo – nebo něco – na ni uvnitř čeká. Otevře Lea zapečetěné dveře? A co se stane?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajná ložnice. Přihlašte se a napište ho.

rafan65
22.01.2024 3 z 5

Rozhodně to není žádný velký kumšt který člověka posadí na zadek. Na druhou stranu obsahuje kniha pasáže ve kterých se děj docela rozjede a má spád. Takže tři hvězdy jsou dle mého názoru maximum které podtrhuje můj názor na tuto knihu.

twigxi
23.09.2023 2 z 5

Precteno do Ctenarske vyzvy. Typicka edice Stopy hruzy. Zadne velke napeti, spis takovy beckovy horor. Cte se rychle, ale po precteni uz si druhy den clovek ani nepamatuje o cem byla.

StrYke
28.08.2023 5 z 5

Tajná ložnice je jen dalším důkazem toho, že R. L. Stine je mistrem dětského hororu. Kniha obsahuje nespočet zvratů, kvůli kterým se od ní lze jen velmi obtížně odtrhnout. Přestože je v lecčem klišovitá a čpí zní béčko, samotný závěr je mile překvapivý. Opomenu, že edice Stopy hrůzy i tento konkrétní díl je pro mě těžkou nostalgií. Stejně musím objektivně napsat, že jde o výborný horor pro mladší čtenáře a o zábavnou a skvěle napsanou jednohubku pro dospělé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajná ložnice v seznamech

v Právě čtených2x