Pod hrozbou smrti přehled

Pod hrozbou smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5582/bmid_pod-hrozbou-smrti-00X-5582.jpg 3 116 116

Šestnáctiletý Andy Moser překvapí v bytě svých rodičů zloděje, kteří se ho pokusí zabít. V poslední chvíli ho zachrání dívka Elizabeth – ale jen za cenu, že ho odvede s sebou do Země duchů. Protože Elizabeth je mrtvá… Tak jako ona přebývají v Zemi duchů tisíce mrtvých, kteří nemohou nalézt pokoje, neboť si ze života přinesli dluh a ten je nutné splatit. V tom jim však brání nejrůznější nástrahy, monstrózní příšery a nestvůry, zdivočelá zvířata, zločinci. Andy chce zpátky domů, do života, ale nejde to ani s Elizabethinou pomocí. Jedinou nadějí nakonec zůstává záhadný Strážce mlhy…... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Beyond Terror , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pod hrozbou smrti. Přihlašte se a napište ho.

zimka.r
10.01.2022 2 z 5

Jednohubka na sobotní odpoledne. Na ZŠ jsem to hltala, nyní mne to už tak neoslovilo a ještě mne překvapilo, že to nemá konec a pokračování příště....tak uvidím, zda tomu nějaké další volné odpoledne obětuji :)

Ayna
06.08.2021 2 z 5

Série Země duchů se mi moc nelíbila ani v době, kdy jsem byla cílovou skupinou, bylo to moc natahované a o ničem. Hlavně mi to ani mezi ostatní Stopy hrůzy nesedí, protože spíš než horor je to putovní fantasy, kdy skupinka postav stále někam jde a cestou pořád někoho náhodně potkává, s dotyčným pokecá, bojuje s ním nebo uteče, a tak pořád dokola. Text je hodně jednoduchý a charaktery nepropracované i na stopáčové standardy. Nejzajímavější postava je Elizabeth. Tím, že se vyřešila ta záležitost s hledáním její nejlepší přítelkyně a s jejím "pronásledovatelem", to klidně mohlo celé skončit, to bylo asi jediné, co mělo nějakou pointu.

Martin82
28.06.2021 odpad!

Byl to horor....to číst. Nejlepší je z knihy asi první kapitola..pak už jen narážení na náhodné dobrodružství, jako když ve stolní hře šlápnete na nějaké červené políčko, kde se skrývá další nebezpečí. Pokud budete tuto knihu při čtení přeskakovat po odstavcích, vůbec nic se nestane. 12%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pod hrozbou smrti v seznamech

v dalších seznamech2x

Autoři knihy