Temný oheň přehled

Temný oheň https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22401/temny-ohen-22401.jpg 3 76 76

Ve světě duchů se děje něco strašlivého. Všechno se hroutí,rozpadá, hoří. Jsou to špatné zprávy nejen pro mrtvé, ale hlavně pro šestnáctiletého Andyho Mosera – on je totiž živý. Je ve světě duchů uvězněn a zoufale se snaží uniknout. Mezi stíny zavedla Andyho přitažlivá Elizabeth. Oba by rádi byli spolu. To však není možné, dokud se jim nepodaří odvrátit katastrofu, která má toto místo smrti zničit. Než se jim to podaří, musí projít různými útrapami a hrůzami, překonávat vroucí ohnivé řeky, podstoupit zápas s bezcitným monstrem stvořeným k zabíjení. A potom narazí na zlo, které na ně čeká v hlubinách světa duchů zahalených tmou…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temný oheň. Přihlašte se a napište ho.

Ayna
14.08.2023 1 z 5

(SPOILER) Další díl Země duchů už jsem číst nechtěla, ale pak jsem si to uložila jako zkoušku svých nervů a odhodlání a dorazila to. Necítím se tím ale nijak obohacena a ani si už moc nepamatuju, o čem to bylo, jen takové útržky. Asi to můj mozek raději vytěsnil. Jakože... Vylovili z řeky děcko. Pořád někam šli a potkávali divný lidi. Strážce Mlhy se někam zdejchnul a rozbila se obloha. Pronásledoval je tělocvikář z Hometownu, aby Anďase zabil. Došli na diskotéku, pro nic za nic je přepadnul ninja. Nějaké ty výbuchy a láva. Lávové monstrum. Zlouni vycucávající mlhu, bum bác, mlha zpět, všichni až na Anďase a Elizabeth postoupili na další level a zmizeli. The end. Už nemusíte udělat stejnou chybu jako já a nemusíte to číst. Není zač. Jedna hvězdička za to, že je to tak hloupý, až je to vtipný.

danny_21
06.06.2022 1 z 5

Bohužel i třetí pokračování Země duchů se kvalitativně nese v duchu předchozích dvou. Spisovatelsky a tématicky tak na úrovni mého syna na prvním stupni, vše možné naplácáno na jednu hromadu v této podivné Zemi mrtvých duchů, kde se éterické bytosti a postavy chovají a mluví jako po prodělání lobotomie. Tentokrát už aspoň bez sira Aleca, a možná krapet lepšímu ději dávám o 5% víc než minule, nicméně je to ale o prsa korejky, manželé Siegelovi musí být fakt dvojka k pohledání - 25 %

Martin82
13.08.2021 odpad!

WTF?...Stopy literární hrůzy!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temný oheň v seznamech

v Právě čtených2x