Duchové rodiny Folcroftů přehled

Duchové rodiny Folcroftů https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445694/bmid_duchove-rodiny-folcroftu-bun-445694.jpg 4 1163 1163

Strašidelné domy série

Když jejich matka po havárii skončí v nemocnici v kómatu, Tara s bratrem Kylem jdou bydlet k prarodičům, které nikdy předtím neviděli. May a Peter Folcroftovi se zpočátku zdají být vřelí a okouzlující a jejich velký dům, schovaný v horách na kraji lesa, působí idylicky. Do té doby, než se začnou dít divné věci. Poté, co bouřka přeruší telefonní vedení, se i May začne chovat podezřele. Tara s Kylem se snaží předstírat, že se svými prarodiči tvoří spokojenou rodinku, ale zdánlivě prázdný deník spolu s jednou ze zamčených místností odhalí stopy vedoucí k pátrání po neodpustitelných lžích a tajemstvích, které se k příběhu rodiny Folcroftových vážou. A duchové začínají být neklidní...... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Fobos

The Folcroft Ghosts , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Duchové rodiny Folcroftů. Přihlašte se a napište ho.

Peťula91
13.05.2024 5 z 5

Má třetí kniha o strašidelných domech a musím říct, že jsem byla opět nadšená. Moc se mi líbil silný sourozenecký vztah a strašidelná babička. :-D
Na autorce mám ráda to, že nepíše nějaké drsné horory plné vražd, ale spíše takové strašidelné pohádky, které dopadnou dobře :-)
Knížka přečtená za víkend. :-)

Michelle13
01.04.2024 5 z 5

Moje prvotina s touto autorkou a musím říct, že určitě ne poslední. Tato kniha je fascinujícím a strhujícím příběhem, který mě zcela pohltil od prvních stránek. Kombinuje napětí, tajemství a paranormální prvky do jedinečného a nezapomenutelného zážitku. Příběh nás zavede do života sourozenců Tary a Kyla, kteří se ocitnou ve světě svých prarodičů poté, co jejich matka havarovala a upadla do kómatu. Zpočátku idylický domov v horách začne odhalovat své temné stránky, když se začnou dít záhadné a děsivé věci. Autorka mistrně staví napětí, ze kterého se tají dech. Hlavní postavy jsou dovedně vykreslené s hloubkou a komplexností, což nám umožňuje vcítit se do jejich emocí strachů. Jejich cesta k odhalování rodinných tajemství je vedená s precizností a nečekanými zvraty. Darcy dokáže vytvořit atmosféru, která vás vtáhne do světa příběhu a nepustí až do poslední stránky. Neskutečně detailní popisy prostředí, pocity postav a strhující dialogy tvoří koktejl, který vám přináší nejen napínavý příběh, ale i intenzivní a autentický zážitek. Paranormální prvky, zejména neklidní duchové, přidávají k příběhu další vrstvu strachu a tajemna. Autorka umí vytvářet nejen psychologické napětí, ale také nečekané a silné emocionální okamžiky. Je to skvostné dílo, které potěší všechny milovníky mysteriózních příběhů.

Zuzíček77
10.03.2024 3 z 5

Tady to mám tak 50 na 50. Úplně strašidelné bych to nenazvala ale příběh se mi líbil. Jediné z čeho jsem měla husí kůži byla babička. Kniha se četla dobře a utíkala pod prsty. Určitě sáhnu i po dalším dílu od Darcy, píše moc hezky a dává to smysl. Takže za mě palec nahoru.

Knižní novinky (39. týden)

20.09.2020

... co záleží na tom, že nějaký příběh po měsíci zapomenu, když se při jeho čtení dobře pobavím?

Kniha Duchové rodiny Folcroftů v seznamech

v Právě čtených11x