Hrůza na Šibeničním vrchu přehled

Hrůza na Šibeničním vrchu https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518697/bmid_hruza-na-sibenicnim-vrchu-GWP-518697.jpg 4 252 252

Strašidelné domy série

Rodina Hullových vlastní vinařství Šibeniční vrch již po několik generací. Jejich víno sbírá jedno ocenění za druhým, podnik prosperuje a rodině se daří. Kdesi v minulosti však číhá kletba. Hullovi se služebnictvem obývají rozlehlý starý dům na vrcholu kopce, k němuž se váže pochmurná pověst. Kdysi na něm stála šibenice, na které skončily životy stovek odsouzenců. Krvavá historie je dávno zapomenutá a všechno se zdá v nejlepším pořádku, než jsou oba manželé nalezeni mrtví. Dům i vinařství připadnou jako dědictví jejich dceři Margot. Je to už více než deset let, kdy Margot Hullová naposledy spatřila dům svého dětství. Když ji rodiče poslali pryč, byla ještě malá, a tak si jen stěží vybavuje jeho temné chodby a zákoutí. Nyní je zpátky, aby rodiče pohřbila a ujala se svého dědictví. Doposud ale netuší, jaká pravda se na pozemcích, které jsou nyní její, skrývá. Sama v rozlehlé, chátrající budově je nucena postavit se tváří v tvář hrůzám minulosti – a přiznat si, že se možná stane další obětí domu, který nikdy nespí...... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Fobos

Gallows Hill , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrůza na Šibeničním vrchu. Přihlašte se a napište ho.

NikiGrouse
16.05.2024 3 z 5

Jedním slovem: zvláštní

uzivatel83509
14.05.2024 3 z 5

Kniha mě ze začátku moc nebavila (zdlouhavý a nudný rozjezd).. ke konci už to ale dostalo pořádný spád a bylo to napínavé.

.Tera.
14.05.2024 2 z 5

Tentorkát to bylo nějaké slabší.... V knize se děje pořád to samé dokola, celkově by to mohlo být o půlku kratší. Knihy od Darcy čtu ráda, ale tentokrát jsem se musela nutit, abych knihu vůbec dočetla.

10 nejprodávanějších knih (46. týden)

22.11.2023

10 nejprodávanějších knih (44. týden)

08.11.2023

10 nejprodávanějších knih (43. týden)

01.11.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Hrůza na Šibeničním vrchu v seznamech

v Právě čtených13x