Polaris přehled

Polaris https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486355/bmid_polaris-7Y5-486355.png 5 45 45

Sophie a její parta se po důležité misi vrací zpět domů a na Foxfireskou akademii. Odchod jednoho z nich k Nespatřeným zapříčinil mezi kamarády napětí a nejistotu, zda si mohou ještě důvěřovat. Rada je zaměstnána hrozbou války a když se objeví informace o hrůzném projektu zvaném Iniciativa Polaris, nebezpečí ještě narůstá. Sophie, Biana, Fitz a Dex se společně s Černou labutí snaží rozklíčovat tajemný symbol související s Nespatřenými. Jenže ti, provázeni chaosem a zlobou, se zdají být vždy o krok napřed. Podaří se elfům vrátit do Ztracených měst klid a mír a zastavit Iniciativu Polaris dřív, než dojdou její děsivé plány završení?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ocelot

Lodestar , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Polaris. Přihlašte se a napište ho.

Ninawimm
29.04.2024 5 z 5

Nenávidím ty konce! Je to strašně strašné. Zároveň se mi ale líbí že mě autorka dokáže udržet v napětí. Sophie je prostě skvělá. Večer se přistihuji jak přemýšlým kolik má schopností a kolik jich ještě bude. Obálka knihy opět nezklamala. Z obličejů jdou skvělé poznat pocity a myšlenky. Nápad se zrcadlem Polaris je prostě skvělý.

ValiPages
26.11.2023 5 z 5

Ach. Pětka byla dokonalá ! Asi se mi nejvíc líbila za všech dílů. To co se stalo v Lumernálii z toho se mi chtělo brečet. A zase ten konec ? Víc než kdy jindy jsem se nemohla dočkat na 6.díl :). Miluji chvíle pod Calliním stromem. Vždy hrozně ráda čtu, když Sophii se probudí nějaká nová schopnost. Kolik už jich má ? Asi 5 ? Taky bych chtěla aby všichni měli jednu magii a já měla rovnou pět jich ;)
Ráda bych vás poprosila, pokud jste si přečetli mojí recenzi, klikněte prosím na like ne z důvodu že se vám to líbilo, ale abych věděla, že si někdo přečetl mojí recenzi. Moc mě to potěší a moc děkuji :)

bea.mari
09.03.2023 5 z 5

Tak to mě vážně naštvalo. Autorka mě doslova mučí. Její knihy vždycky končí tak záhadně...ale jsou skvělé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Polaris v seznamech

Shannon Messenger