Strážkyně tajemství přehled

Strážkyně tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2665/bmid_strazkyne-tajemstvi-PN7-2665.jpg 4 168 168

Ke dvoru vládce Mayů přijde dívka podivné krásy, s pleťí bílou jako alabastr. Nezdolná Tonina, která se tam zamilovala do místního hrdiny, však musí jít dál. Po matce zdědila posvátnou knihu, která ukrývá tajemství rodu a jeho budoucnost. Tonina ví, že musí splnit své poslání, proto odhodlaně kráčí vstříc osudu, po cestě plné nástrah, dobrodružství i lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Woman of a Thousand Secrets , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strážkyně tajemství. Přihlašte se a napište ho.

EmillyT
03.11.2022 4 z 5

Vyprávění příběhu je rozděleno do 5. částí - "knih", z čehož ta 1. je rozhodně nejpoutavější a má velmi dynamický děj. Kniha mě velmi mile překvapila, líbilo se mi téma života starých Mayů a Aztéků. Místy je příběh zbytečně rozvláčný a dlouhé putování vypadá, že nikdy neskončí. Naopak závěr by si možná o nějakou stránku navíc zasloužil. Ale i tak se jednalo o moc příjemné odpočinkové čtení.

shecoola
24.09.2022 3 z 5

Musím povedať, že kniha začala veľmi sľubne. Asi do prvej polovice to šlo i dejovo dobrým smerom. V druhej polovici prišlo nekonečné putovanie a záver knihy bol vyložene rýchlo utnutý. Nepostrehla som napríklad ani či napokon našli Cheveja, ktorý bol k záveru knihy od nich len dva dni cesty. Ale pár hviezdičiek dávam, čítala som aj horšie knihy, napríklad Modrý kameň som od autorky ani nedočítala.

Vojslava
26.06.2022 4 z 5

Protentokrát bez "duchařských" témat, zato se snahou uvést čtenáře do reálií života starých Mayů a Aztéků. Četba neuvěřitelně plynulá, přemýšlet se u ní nemusí, nicméně s pobavením jsem sledovala, jak se autorka snaží informacím přizpůsobit i linie příběhu, takže se nakonec musíme spokojit s rychlými a náhodou řešenými závěry jednotlivých příběhů. Ale všechno dobře dopadlo, takže z téhle odpočinkové četby nemusí být nikdo úplně zklamaný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strážkyně tajemství v seznamech

v dalších seznamech3x