Třetí stříbrná kniha snů přehled

Třetí stříbrná kniha snů https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260495/bmid_treti-stribrna-kniha-snu-mbY-260495.jpg 4 680 680

Je březen, jaro v Londýně je za dveřmi a Liv Silberová stojí před třemi zásadními problémy. Zaprvé: Lhala Henrymu. Zadruhé: Ta záležitost se sny je čím dál nebezpečnější. Arthur přišel na kloub tajemstvím snového světa, díky nimž může páchat neskutečné zlo. Musí ho bezpodmínečně zastavit. Zatřetí: Livina matka Ann a Graysonův otec Ernest se chtějí v červenci vzít. A zlá Okrb, Graysonova babička, má na svatbu velké plány, každopádně však jiné než nevěsta. Liv má zkrátka plné ruce práce s tím, aby odvrátila všechny hrozící katastrofy... Spektakulární závěr snové trilogie! A konečně zjistíte, kdo je Secrecy!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Silber: Das dritte Buch der Träume , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Třetí stříbrná kniha snů. Přihlašte se a napište ho.

Artep071
03.04.2024 4 z 5

Hezký závěr. Celkově je to slabší misteriozní příběh, ale bavila jsem se a docela jsem se zasmála. To oceňuji. Na druhou stranu bych, ale očekávala, že vztahy budou víc propracovanější a mezi Liv a Hennrym to bude jiskřit, nu škoda. Mohlo to být víc vzrušující a i strašidelnější.

gattousti
29.03.2024

Kmiha se mi velmi libila, vlastne cela tato serie ma moc dobry napad a naboj. precetla jsem za 5 dni vsechny 3 dily a s napetim ocekavala, jak knizka dopadne. Postavy mi byly sympaticke, ackoliv u nekterych by jeden sotva veril v totalni promenu v zaporaky ci naopak dobraky. jedine, co mi na zaver chybelo bylo, jak to teda vlastne dopadlo s prazdninama a nacvikem leteckeho pristani :))))))))

Brambora_Šeby
05.03.2024 4 z 5

Opět hezká kniha, avšak řekla bych, že z celé série byla nejslabší. Místy mi děj připadal celkem zdlouhavý, ale našla se i nějaká ta akce. Sérii jako takovou hodnotím určitě kladně.

Knižní novinky (30.3. - 7.4.)

30.03.2017

Kdyby všichni lidi pletli, byl by svět mnohem lepší místo.

Kniha Třetí stříbrná kniha snů v seznamech

v Právě čtených11x
v dalších seznamech11x