Střípky času přehled

Střípky času https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398957/bmid_stripky-casu-BFT-398957.jpg 4 148 148

Střípky času série

Jana se musí postarat sama o sebe, a tak si přivydělává prodejem starožitností přenesených z minulosti. Nejednou při své cestě bezohledně poruší časové předivo, a upoutá tak na sebe pozornost bytostí střežících kontinuitu. Když si při jednom z přesunů opět nedává pozor, málem přijde o život. Před jistou smrtí ji zachrání policejní vyšetřovatel, který jí posléze nabídne práci ve zvláštním oddělení. Jana se musí začlenit do týmu cizích lidí a naučit se svou schopnost ovládat. Zjišťuje, že existují i mnohem silnější bytosti, než je ona — čarodějové, kteří si podmanili město a vedou mezi sebou tajné války. Brzy se zaplete do nebezpečné hry — ten, kdo dokáže měnit běh věcí, je cenný spojenec a zároveň mocný nepřítel. Vše se navíc zkomplikuje, když jí jeden z čarodějů, pravá ruka největšího nepřítele, zachrání život. A tento jeho čin nebyl ani zdaleka náhodný. Petr ji totiž dobře zná, zatímco Jana ho nikdy neviděla. I když v čase se může stát cokoliv…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Střípky času. Přihlašte se a napište ho.

Selket
05.03.2024 2 z 5

Krásná obálka, skvěle zpracovaný systém magie i všech přidružených reálií, pro zbytek nejsem cílovou skupinou.

cestina_s_linus
02.08.2023 5 z 5

Já tuto knihu miluji! Už se těším na další díly!

Alíček83
02.08.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, byla čtivá, napínavá, téma super - cestování časem, z České republiky - Ostrava. Hlavní hrdinka byla sympatická, rychle se zorientovala a dokázala používat svou moc (takže mě neštvala), jediné co - tak ze začátku při prvním souboji na sebe strhávala pozornost, když raněná byla Monika, která málem umřela, tak tu nikdo neřešil a všichni obskakovali Janu. Konec napínavý, ale rychlý, hlavní boj, kdy se zničili 3 "relikvie" (zde to mohlo být ještě napínavější, ale zase by se to zbytečně táhlo, takhle se ten souboj přečetl jedním dechem). O Mabrokovi jsme se toho mohli dozvědět víc, ale za mě paráda. A ještě jedna postava mi neseděla - Klement, tam jsem čekala v závěru černokněžníka, který jim ještě zatopí. Takže to vidím na 2. díl, který si ráda přečtu.

Knižní novinky (12. týden)

18.03.2019

Kniha Střípky času v seznamech