Svítání přehled

Svítání
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15613/mid_svitani-XVD-15613.jpg 4 127 127

Svítání série

Čtrnáctiletá Dawn je chudá, ale šťastná. Miluje svoji rodinu a ze všeho nejraději zpívá. Když se na nové škole sblíží s okouzlujícím Philipem a k tomu dostane sólo na jarním koncertu, zdá se, že vše spěje k dokonalému, skoro až pohádkovému konci. Jenže tenhle svět není světem pohádek, a tak zdánlivá idyla záhy končí...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Secrets of the Morning , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svítání. Přihlašte se a napište ho.

Kacatko86
20.10.2022 2 z 5

Z počátku se mi příběh líbil (dokud Dawn žila se svoji chudou rodinou) a těšila jsem se i na další díly. Postupně se ale děj stal překombinovaný, těžko uvěřitelný. Tolik zvratů a náhod... Na další díly už se nechystám.

pavlinkaa
23.09.2021 5 z 5

Opět krásný příběh. Těším se na další díly.

čef
31.08.2021 5 z 5

Dostal jsem chuť na změnu a místo thrillerů jsem si dal ženský román a ještě k tomu začátek pětidílné rodinné ságy. Tak jsem se do toho pustil očekávaje spoustu lásky-pásky a ejhle, nebylo to zas až tak unylé. Spousta dramatických událostí, hádek a samozřejmě milostných návrhů skoro až do konce dovedených. Také knize pomáhá vyprávění v ich formě, hned je to více čtivé. Kniha má tedy zasloužený úspěch i u mne a další díly si také přečtu.

Knižní novinky (30. 1. - 5. 2.)

29.01.2017

Kniha Svítání v seznamech