Ta druhá Belle přehled

Ta druhá Belle https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527687/bmid_ta-druha-belle-656f358088e42.jpg 3 187 187

Je touha mocnější než láska? „Dávám ti poslední šanci, abys mi řekla, že mi patříš“ Tato slova jsem odmítla říct muži, který mě uprostřed noci unesl a donutil mě vydat se na nikdy nekončící pouť lesem. Zatímco on se zoufale snaží zlomit kletbu, která zasáhla nejen jeho, ale i celé království, já jsem odhodlaná utéct a vrátit se zpět domů. Stejně nejsem TA žena, kterou chce Tou ženou je má sestra, krásná, knihy milující dívka, která chce od života víc a věří, že jediné, co potřebuje ke štěstí, je princ. Samozřejmě on netuší, že ona není vůbec taková, jakou si představuje. Snažím se popřít naši vzájemnou přitažlivost a mohu jen snášet další tresty – a nakonec budu nucena se podřídit jeho touhám. Do té doby se ale budu bránit tomu, abych se sblížila s člověkem, jako je on, s pravým padouchem předurčeným pro samotné peklo. Nikdy mě nezíská, tu druhou Belle.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Other Belle , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ta druhá Belle. Přihlašte se a napište ho.

Bettybook
08.05.2024 3 z 5

Tahle kniha mi slibovala převyprávění pohádky Krásky a zvířete, ale dostala jsem vlastně i něco víc ve formě jiných známých pohádek. A líbilo se mi to? O tom by se dalo hodně dlouho spekulovat. Každopádně mi to dalo to, co jsem zrovna potřebovala, takže za to palec nahoru. Za co už palec dolů, tak za rychlý konec. Příběh měl rozhodně na víc, než na ubohých 200 stran. Tři hvězdičky není špatné hodnocení, ale už teď vím, že kniha zanedlouho skončí v propadlišti mé mysli, takže tak.

Elenleb
22.04.2024 1 z 5

Naprosto příšerná slátanina známých pohádek. Navíc s nesympatickými hrdiny. Jedna hvězda jen za obálku.

barbora2863
19.04.2024 2 z 5

Netuším, čím to je, ale ako dobre to začalo, tak biedne to skončilo. Nielenže som čakala čosi iné, ale aj keď mi zo začiatku bola hl. hrdinka ako-tak sympatická, ku koncu som nechápala, čo sa s ňou stalo. Pre mňa dosť sklamanie. Uponáhľané. Nedotiahnuté. Nápad zrejme nebol na zahodenie, ale spracovanie autorke nevyšlo. Neobľúbila som si postavy, dej a to vsúvanie postáv z iných rozprávok bolo skôr na nervy než na prospech.

Žebříček 10 nejčtenějších knih (únor)

15.02.2024

10 nejžádanějších únorových knížek

12.02.2024

Černočerné srdce, Za zamčenými dveřmi a další knižní novinky (6. týden)

04.02.2024

Kniha Ta druhá Belle v seznamech