Tajemný cizinec přehled

Tajemný cizinec
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321523/bmid_tajemny-cizinec-XUw-321523.jpg 3 37 37

Když je Sophie Ellisová požádána, aby v době nepřítomnosti majitelky pečovala o dům v luxusní londýnské čtvrti Knightsbridge, vypadá to jako nabídka, která se nedá odmítnout. Sophie je vtažena do společenských kruhů majitelky domu, setkává se s bohatým americkým podnikatelem Nickem Cooperem a nechává se strhnout vzrušujícím, vášnivým milostným dobrodružstvím. Když je však Nick nalezen mrtvý v hotelovém pokoji, stává se najednou Sophie hlavní podezřelou z jeho vraždy a brzy si uvědomuje, že Nick nebyl tím mužem, jímž se zdál být. Sophie se co nejrychleji snaží najít pravdu a očistit své jméno, musí však unikat nejen pozornosti úřadů, ale také skupině nebezpečných aktérů, kteří si myslí, že má něco, co oni chtějí. A kteří se nezastaví, dokud nebude Sophie polapena… Vydejte se s Tasminou Perry z Londýna do New Yorku, na exotické Azurové pobřeží i do světa, kde prostá záměna totožnosti odhaluje spleť lží a mezinárodní spiknutí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Perfect Strangers , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemný cizinec. Přihlašte se a napište ho.

zuzka5372
23.01.2023 5 z 5

U této knihy jsem se znovu přesvědčila, že nemá smysl soudit knihu podle hodnocení ostatních. Knihu jsem měla dlouho v knihovně, než jsem jí dala šanci. A mohu říct že mně nadchla od prvních stran. Moc se mi líbila. Napětí, romantika, drama... zkrátka nic tam nechybělo. Nejsem asi náročný čtenář, přesto ode mě si kniha zaslouží pět hvězdiček.

babiočka
28.10.2021 1 z 5

Uff, konečně dočteno. Příběh se táhl jako med a nebýt posledních zhruba sto stránek s trochou svižnějšího děje, asi bych knížku odložila mezi nedočtené.

hlentilka
07.07.2021 1 z 5

Dlouhý, táhlý děj a nezáživné pasáže. Kniha mohla mít o 200 stran méně. Pro mě NUDA.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemný cizinec v seznamech

v Právě čtených1x