Nejsem mrtvá přehled

Nejsem mrtvá https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380544/bmid_nejsem-mrtva-IGR-380544.jpg 4 1059 1059

Detektivka oddělení vražd Jude strávila tři roky zavřená v temné podzemní cele. Za tu dobu se naučila dokonale číst ve svém sadistickém vězniteli, takže se jí nakonec podařilo uprchnout. Jenomže návrat do normálního světa je mnohem těžší, než si Jude představovala – její přítel si během těch tří let našel novou ženu, kolegové z policejního sboru jí nevěří a všechny ostatní bezmála děsí. Přesto nastoupí zpět do služby a vzápětí začne řešit případ utonulé mladé dívky. Všichni ostatní včetně jejího nového parťáka si myslí, že se jedná o sebevraždu, kdežto Jude je přesvědčená, že se jednalo o násilnou smrt. Nikdo se totiž nevyzná v duších zvrácených psychopatů tak jako ona…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Body Reader , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejsem mrtvá. Přihlašte se a napište ho.

PolBara
12.12.2023 4 z 5

Knížka se četla dobře, bavila mě. Zaujal mě především návrat Jude do běžného života a její vyrovnání se s minulostí. Určitě si přečtu další díly série.

matogeminimato
22.11.2023 4 z 5

Judie Fontainová po troch rokoch utečie z cely menšej ako je obyčajná posteľ. Pri úteku zabije svojho trízniteľa ktorý ju týral nielen fyzicky, ale aj psychicky. No tu jej príbeh iba začína, pretože zistí, že svet vonku pre ňu už nie je príjemným miestom aké si pamätala pred únosom.

absa2611
04.11.2023 5 z 5

Tak tohle se Anne Frasierové/Therese Weirové fakt povedlo. Kniha je velice poutavá, přečetla jsem ji za několik hodin. A hned jdu na další díl.

10 právě čtených knih podle uživatelů (září)

14.09.2018

Knižní novinky (16. - 29. července)

16.07.2018

“Jenže laskavost je vlastnost, ktorou nemůžeme pozbýt.” Soustředěně se zamračila. “Možná je to jedna z nejdůležitějších součástí lidskosti. Třeba je mnohem důležitější než láska.”

Člověka rozhodí, když zjistí, jak nás tvarují temné stránky našich životů.

Laskavost je možná ten nejdůležitejší povahový rys, jaký člověk může mít.

Kniha Nejsem mrtvá v seznamech

v Právě čtených13x