Tajné dějiny Evropy 3 přehled

Tajné dějiny Evropy 3
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35382/mid_tajne-dejiny-evropy-3-UAS-35382.jpg 4 29 29

Tajné dějiny Evropy série

< 3. díl

XX. století. Třetí díl trilogie uzavírá komplexní pohled na skrytou tvář evropské historie. Autor v něm upozorňuje na často podceňovaný vliv tajných společností a výjimečných postav na historické události 20. století. Poodhaluje tajemství známých osobností, jako byli Rasputin, Hitler, Hess, Mucha, Kupka či Jung, ale i méně známých jmen, jako jsou Crowley, Gurdjieff, Roerich, Messing či Meyrink. Odkrývá skrytou roli nejen rosenkruciánských a zednářských organizací, nýbrž i Vatikánu a evropských mocenských dynastií. Ukazuje pozadí dvou světových válek a některé méně známé skutečnosti takzvané studené války.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajné dějiny Evropy 3. Přihlašte se a napište ho.

tenax
14.08.2013 2 z 5

Tento díl byl pro mě zklamáním. Kromě několika málo známých faktů je z převážné části založen na filozofických úvahách o přirozeném civilizačním vývoji a skrytém pozadí historických událostí. Obtížné čtení.

maryzka
26.04.2012 5 z 5

Koho zajímá okultiskus tak pak hurá do čtení byla jsm překvapena myslela jsem si že svastika byla německa ale pak se ukazalo že je to jinak

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajné dějiny Evropy 3 v seznamech

v dalších seznamech1x