Cestovná agentúra Tajné svety přehled

Cestovná agentúra Tajné svety https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468036/bmid_cestovna-agentura-tajne-svety-uVt-468036.jpg 4 38 38

Zbaľte si veci, vyrážame za magickým dobrodružstvom! Vitajte v cestovnej agentúre Tajné svety, odkiaľ vás každý kufor prepraví do iného sveta. Stačí vkročiť dnu... Keď dvanásťročná Flick Hudsonová dostane návrh, aby vstúpila do Tajnosvetského spolku, je od radosti celá bez seba. Rýchlo však zistí, že s magickým multiverzom niečo nie je v poriadku. Uprostred leta prichádzajú snehové búrky, miznú celé ulice a jeden kufor ju zavedie do sveta, ktorý zostal celkom opustený. Flick čoskoro poruší všemožné spoločenské pravidlá a posunie hranice mágie, aby prišla na to, čo sa vlastne deje. Dokáže však dať všetko do poriadku, skôr než všetky svety – vrátane jej vlastného – navždy zmiznú?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

The Strangeworlds Travel Agency , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cestovná agentúra Tajné svety. Přihlašte se a napište ho.

OndrejMergl.cz
04.05.2024 2 z 5

Proč číst knihu:
- Máte doma starý kufr a nevíte, kam vede.
- Vidíte trhliny v magickém poli.
- Vaši rodiče se ztratili na cestách multivesmírem.
Proč nečíst knihu:
- Nesnášíte pohled na umírající světy.
- Otravuje vás, když v jiném světě ubíhá čas jinak.
- Nevěříte, že zlodějina může být poctivé podnikání.

ElikaS
02.02.2024 3 z 5

Knížku jsem si vybrala díky obálce a názvu. Obojí mě uchvátilo. Bohužel jsem podcenila to, že se jedná o dětský příběh. Čekala jsem trošku větší fantasy, ale příběh je dětsky naivní, jednoduchý. Řekla bych tak pro děti od 8 let.
Jako problém vidím především to, že knížka je místy opravdu nudná. A přitom témata parádní. Z různých světů by se určitě dalo vytěžit víc. Takhle bych to viděla jako opravdu průmět, a to i mezi dětskou literaturou.

marketa3815
18.01.2024 5 z 5

Četla naše devítiletá dcera a líbilo se jí to. První dvě kapitoly trvalo, než se začetla, ale pak už se nemohla odtrhnout. Je to prý úžasné. Neměla problém s porozuměním, jak se tu někteří strachují, bez problému pochopila schizmata. Dobrodružství, magie a zábava, to ji v knížkách láká.

Fantasy není jen Harry Potter! Dětské knihy, které vás okouzlí

28.04.2023

Dvanáctý ročník KNIHOMÁNIE startuje v pátek 21. října 2022

21.10.2022

Vychází Mrtvá zóna, Temný amulet a další knižní novinky (39. týden)

25.09.2022

Kniha Cestovná agentúra Tajné svety v seznamech