Poslední modlitba přehled

Poslední modlitba https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273905/bmid_posledni-modlitba-zVw-273905.jpg 4 55 55

Tara série

Třenovský klášter slaví 900 let svého vzniku. Jeden z pozvaných novinářů je v noci brutálně zavražděn a další vraždy na sebe nenechají dlouho čekat. Tara netuší, kdo je jejím protivníkem. Tajemná sekta? Duch zaživa pohřbeného mnicha? Sériový vrah, který tu před dvaceti lety ubodal šest dívek? Nebo někdo, kdo skrývá temné tajemství? A komu patří kosti nalezené v klášterní studni?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední modlitba. Přihlašte se a napište ho.

olívoil
18.04.2024 5 z 5

Moje druhá kniha od této autorky a tentokrát musím pochválit. Již to mělo "hlavu - patu". Četlo se to samo a moc mě děj bavil.

ivoiro
26.10.2023 3 z 5

Asi o malý chloupek lepší, než předchozí díly. Ale kategorii oddechovky to stále nepřekročilo.

pepa4081
20.11.2021 3 z 5

Někdy mi připadá, jestli tahle série není spíš parodií na české detektivky. Co mne štve je, že autorka dělá ze všech policistů idioty, jen Tara ví všechno. Příběh je opět zamotaný a pro mne i naprosto nepředstavitelný. Nechci prozradit pachatele, takže to nemohu víc objasnit, ale přišlo mi to jako snůška nepravděpodobných vymyšleností. Na druhou stranu detektivky jsou pohádky pro dospělé (v pohádce je dovoleno vše) a knížka se moc dobře četla. Přes všechny výhrady si dokážu představit, že si knížku někdy přečtu znovu a jako lehké odreagování ji mohu doporučit.
Uspokojivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední modlitba v seznamech