Táta za všechny prachy přehled

Táta za všechny prachy https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388824/bmid_tata-za-vsechny-prachy-PKQ-388824.jpg 4 101 101

Ve svém desátém románu David Walliams opět bez sentimentu ukazuje, že život není jen černobílý, a se samozřejmostí sobě vlastní brilantně spojuje tragédii s humorem. Frankův otec Denis se živil jako automobilový závodník. Byl absolutně nejlepší – král závodní dráhy. Měl tisíce obdivovatelů. Když zvedal vítězné poháry nad hlavu, davy šílely a život byl skvělý. Avšak po ošklivé havárii se z opěvovaného hrdiny stal nikdo – nula. Frank s tátou zůstali sami, bez pomoci a bez peněz, zato ve špinavých rukou nebezpečného a bezcitného šéfa podsvětí pana Velikána a jeho přisluhovačů. Když se táta Denis dostane do vězení, jen Frank věří v jeho nevinu a pokusí se ho zachránit…... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

Bad Dad , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Táta za všechny prachy. Přihlašte se a napište ho.

šárofka
12.12.2023 5 z 5

Moc hezká knížka, kde je na tom hezky vidět jak jsou vztahy důležité.

dájavídek
01.12.2023 5 z 5

Moc pěkná zlodějská knížka.

Gabriela_K
31.07.2022 5 z 5

Autora mám moc ráda a všechny knihy, které jsem od něho četla rozhodně nebyly krokem vedle. To samé platí i pro tento titul.
Zábavný, vtipný a dobrodružný příběh, při kterém jsem hltala každou stránku. David Walliams je spisovatel, kterému by každý jakéhokoli věku měl dát šanci. Knihu za mě moc doporučuji a těším se až si přečtu jeho další.

Knižní novinky (15. - 21. října)

15.10.2018

Kniha Táta za všechny prachy v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x