Bellagrand přehled

Bellagrand https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262429/bmid_bellagrand-7i2-262429.jpg 4 131 131

Taťána a Alexandr série

Sequel k u nás nevydanému Children of Liberty. Počátek dvacátého století, Massachusetts. Italská imigrantka Gina je nezávislá, vášnivá a silná osobnost, která zoufale touží po vlastní rodině. Harry pochází z vysokých vrstev bostonské aristokracie a má jiný sen – chce vytvořit lepší svět. Byli ochotní dát cokoliv za to, aby mohli být spolu – a ve vztahu plném emocí, vášní, zuřivosti a trýzně si ti dva navzájem zlomí srdce, aby nakonec společně došli na rozcestí, na němž jediné rozhodnutí určí jejich další osud. Román klenoucí se přes dva kontinenty a čtyři desítky let z pera autorky Měděného jezdce.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bellagrand , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bellagrand. Přihlašte se a napište ho.

KatkaHutyrová
17.09.2023 1 z 5

Jediné, co je na knížce povedené, je obálka.
Pouze velké množství popsaných stran a obrovské množství dialogů o politice.
Velké zklamání. Knížce schází jakýkoliv příběh.
Škoda času, peněz i papíru!

Květ
05.07.2023 3 z 5

Ani se mi to nechce věřit, ale uplynulo už sedm let, co jsem četla trilogii Měděný jezdec-Taťána a Alexandr-Letní zahrada a teprve letos jsem přečetla díl Bellagrand, který jí dějově předchází. Bohužel četla jsem jej hodně dlouho, částečně proto, že jsem byla ponořená v trestním právu, částečně proto, že mě nezaujal. Příběh Alexandrových rodičů Giny a Harryho mě místy doslova iritoval. Harry jako narcistní sobec, který myslí jen na své ideály a dovede rodinu až k deportaci a Gina, která jej trpně následuje, ač jeho názory nesdílí. Knížka obsahuje spoustu politiky a zbytečné omáčky, v podstatě omílá to samé dokola. Čekala jsem od ní víc. (2,5*)

ještěrka38
14.03.2023 1 z 5

Četla jsem až jako poslední ze série a za mě úplně zbytečná kniha.. Žádný děj, napětí..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bellagrand v seznamech

v Právě čtených4x