Balzamovač přehled

Balzamovač https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484786/bmid_balzamovac-CgU-484786.jpg 4 358 358

Bizarní vraždy. Prastarý kult. Strach, co svírá město. Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění. TŘETÍ NAPÍNAVÝ PŘÍPAD INSPEKTORA FRANCISE SULLIVANA OD AUTORKY BESTSELLERU TATÉRKA. V brightonském Přírodovědném muzeu je nalezeno čerstvě mumifikované tělo. Když se spolu s kryptickými zprávami začnou objevovat egyptské pohřební nádoby a v nich části těla, má detektiv Francis Sullivan jasno – jde o práci sériového vraha. V ohrožení se navíc ocitá i Francisova exmilenka, tatérka Marni, která čelí obvinění z vraždy. Rozpolcený vyšetřovatel musí svést boj s vlastními démony i s časem, aby odhalil šíleného balzamovače dřív, než bude pozdě.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

The Embalmer , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Balzamovač. Přihlašte se a napište ho.

monushka
předevčírem 5 z 5

Balzamovač mě bavil ze všech dílů nejvíce. Je to skvělé zakončení série! Třetí díl jsem četla hned po druhém a bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat, protože příběhy na sebe navazují a já neměla zmatek v postavách a ději. Jsem zvědavá na autorčinu nejnovější knihu, kterou nyní rozečítám.

Veveruška320
13.04.2024 4 z 5

Tak tenhle díl,jsem četla dýl než jsem měla v plánu.Děj byl napínavý,čtivý,některé kapitoly moc zdlouhavé,ale jinak se mi kniha moc líbila.

TerkinKnižnySve
07.04.2024 5 z 5

Alison Belsham - Balzamovač

Počet strán: 378
Vydavateľstvo: @knihazlin
Žáner: #thriller

Výborný tretí a zároveň záverečný diel trilógie Inšpektor Francis Sullivan. Až mi je ľúto, že končíme a kľudne by som uvítala ďalšie vraždy len aby sme sa opäť stretli.

Tentokrát sa stretávame s bláznivým balzamovačom, ktorý nám hneď úvode da podrobný návod ako na to.

Keď porovnám všetky tri diely tento mi pride najslabší ale zároveň najsmutnejší, smrť jednej z hlavných postav bola velmi smutná :( a jej vyšetrovanie zapeklité a tak isto aj prísť na to kto je ten šialenec čo necháva kanapy s vnútornosťami a mrtvoli roztrúsené kade tade po meste.

Dej bol rychly a napínavý a o akciu nebolo nudze.

Ďakujem dievčatá za skvelé 3 týždne v #spolocnecitanie
Zuzana Žužu Dobiasova
Lucie Svobodová
Júlia Júlia

Kniha č. 83/2024

#recenzieTerka #kniznarecenzia #kniznizavislaci #skbookstagram #milujemeknihy2 #alisonbelsham #balzamovac

Obsah:

#múzeum #vrah #mŕtvola #vraždy

Bizarní vraždy. Prastarý kult. Strach, co svírá město

10 právě čtených knih podle uživatelů (únor)

15.02.2022

10 nejprodávanějších eknih (leden)

10.02.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (leden)

17.01.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Balzamovač v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech6x

detektivní a krimi romány thrillery anglické romány

2018  81%Tatérka
2020  86%Inkoust