Tchyně nemá jazyk přehled

Tchyně nemá jazyk
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518867/bmid_tchyne-nema-jazyk-HRX-518867.jpg 4 22 22

Jakkoli se v povídkách Kateřiny Rudčenkové mění místo, prostředí a čas, jejich hrdinky jsou pokaždé variantou jí samotné. Komplikované a neuspokojivé vztahy s muži střídají cesty po světě, ale především cesty do vlastního nitra skrze rozšířené stavy vědomí. Ženy hledají své místo v životě a na planetě, pokud ovšem takové místo vůbec existuje.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tchyně nemá jazyk. Přihlašte se a napište ho.

Calypso
19.03.2024 3 z 5

'Fascinovalo ji, že ke zrušení tříletého vztahu dvou lidí stačí jednostranné rozhodnutí. Divila se, proč se za takovou zradu neodsuzuje k trestu vězením. (Když za takovou drobnost jako čtení cizích mailů hrozily až dva roky).'

Navíc William je dle mé zkušenosti dost věrné a jen velmi málo přehnané vyobrazení mužských veganů/vegetariánů.

petrarka72
16.03.2024 4 z 5

Jedenáct jednohubek, každá pro úsměv. A vyzývající ke čtení nahlas. Zkuste to třeba se Zimou s Williamem - pobavíte se dvojnásobně.

Baru16
06.02.2024 3 z 5

“Všichni si v sobě neseme svoji Provence. Ty jsi teď moje Provence, abys věděl, Jsem teď v životě úplně spokojená a miluju Vincenta,
nikdy ho neopustím, ale nedokážu si s sebou nenosit dveře ještě do jinýho života. Tu tesknotu, že můžeme
být ještě někým jiným pro někoho jiného."

Brána pekel, Nelítostný princ a další knižní novinky (37. týden)

10.09.2023

Kniha Tchyně nemá jazyk v seznamech

v dalších seznamech1x