Temný ráj přehled

Temný ráj https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18848/bmid_temny-raj-Awu-18848.jpg 4 43 43

Hrdinka přijela za svou přítelkyní na ranč ve chvíli, kdy skončila s nudným zaměstnáním soudní zapisovatelky a předpokládala, že se s kamarádkou poradí, co dál. Po příjezdu s hrůzou zjistí, že přítelkyně za podezřelých okolností zemřela a ona že se stala dědičkou ranče i přilehlých pozemků, o které se ucházejí hned dva zájemci: svérázný rančer ze sousedství a bohatý přistěhovalec, jehož divokých večírků se mrtvá často účastnila. Dívka je rozhodnutá zjistit podrobnosti o její zdánlivě náhodné smrti, využívá k tomu všech možností, které se jí nabízejí a velmi brzy se pro pachatele stane nežádoucí osobou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Dark Paradise , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temný ráj. Přihlašte se a napište ho.

Lusa
16.03.2024 4 z 5

U poslední nepřečtené knížky od mé oblíbené autorky jsem si říkala zda mne čeká detektivka nebo romantika a dostala jsem detektivní slaďárnu. Koncept s kovbojem se mi ale hodně líbil, ale už je čas přejít k něčemu serióznímu.

Zlatinka.Emilly
01.01.2022 4 z 5

Docela se mi kniha líbila, nechybělo napětí, prolínala ji zamilovanost, jen těch vražd tam bylo trochu moc. Fandila jsem Samantě, která ve své naivitě nakonec získala srdce své manžela a Mary Lee také nakonec došla svého štěstí a její láska došla naplnění.

georginaa
08.11.2020 3 z 5

Temný ráj na ranči má plno tajemství. Jednoho dne přijede ke kamarádce Marylen a ta zjistí, že Lucy někdo zabil a její ranč zdědila. Najednou se tam ocitnou další zájemci o dědictví a začne úpěnlivý boj o život. Jako vždy propletený příběh různými intrikami.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temný ráj v seznamech

Tami Hoag