Tenkrát o Vánocích přehled

Tenkrát o Vánocích https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482825/bmid_tenkrat-o-vanocich-fVL-482825.png 4 183 183

Vánoce jsou tradičně nazývány svátky klidu a míru, pro hrdiny povídek devíti soudobých českých autorů je to ovšem spíše období plné nejistot, pochyb a často také tíživé samoty. Ale kdy jindy věřit ve šťastné konce než právě o Vánocích? Obsahuje povídky autorů: Alena Mornštajnová, Petra Soukupová, Petra Dvořáková, Alice Nellis, Anna Bolavá, Marek Epstein, Petr Stančík, Ondřej Neff a Irena Hejdová.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tenkrát o Vánocích. Přihlašte se a napište ho.

PetraDD
22.01.2024 3 z 5

Cetla jsem na Vanoce a bylo to fajn. Nektere se mi libily vic nektere mene

Damonka12
01.01.2024 2 z 5

2,5 klasická povídková sbírka - některé povídky perfektní, jiné nic moc. Trochu mě i zklamal pochmurný nádech povídek. Není to něco, co na Vánoce vyhledávám.

Márinka
28.12.2023 4 z 5

Máte-li rádi Vánoce a spojujete si je se "šťastným a veselým" obdobím roku, pak vás tato povídková kniha zklame. Najdete zde Vánoce protivné a vzteklé, osamocené, špitální, (ne)rovnovážné, tragické, sebevražedné, osudové, smutné či zcela mysteriozně nevánoční. I tak se mi většina povídek líbila. Napsali je totiž současné populární a uznávané autorky, autory nevyjímaje.

Knižní novinky (46. týden)

14.11.2021

Kniha Tenkrát o Vánocích v seznamech