Odhalení přehled

Odhalení https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227277/bmid_odhaleni-this-man-1-227277.jpg 4 555 555

Tento muž série

Jodi Ellen Malpasová vydala román Tento muž původně jako e-knihu před dvěma lety. Příběh s několika silnými postavami a zejména se zámeckým pánem Jessem Wardem měl u žen po celém světě tak neuvěřitelný ohlas, že tištěná verze na sebe nenechala dlouho čekat. Po dvou měsících Jodi opustila své zaměstnání, začala se plně soustředit na nečekaně úspěšnou spisovatelskou kariéru a stala se autorkou světového bestselleru… Když mladá bytová architektka Ava O'Sheaová přijme pracovní nabídku, netuší, co ji v luxusním hotelu s názvem Zámek čeká. Nejprve vše plyne ve zdánlivě poklidné venkovské atmosféře. Později však navzdory očekávání potká Jesseho Warda, zničujícího, přitažlivého, velmi sebevědomého dandyho, který vyhledává erotické dobrodružství a neuznává přitom žádné hranice. Okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. Ava se k Jessemu nechce citově poutat, ale nedaří se jí ovládnout obrovskou touhu, kterou v ní probudil. Ví, že jí tento muž nakonec zlomí srdce, a její instinkt jí našeptává, aby od něj utekla, dokud to ještě dokáže. Jenže Jesse se jí nechce vzdát. I on po ní touží a je rozhodnut získat si ji za každou cenu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

This Man , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odhalení. Přihlašte se a napište ho.

Terezzie
21.01.2024 3 z 5

Miluju autorky knihy , všechny . Líbí se mi jak píše, vždy to má hlavu a patu a vždy jsou naprosto skvěle popsány všechny postavy a jejich charaktery . Tato série je skvělá , je to takové oddechové čtení, jen na můj vkus až moc textu je vyloženě o sexu . Jako nevadí mi to, pochopitelně milovnice erotických románů to jedině uvítají ale zkrátka na mě ho tam bylo až příliš. A to nejsem žádná upejpavka. Možná bych ocenila , kdyby se tam více řešili vyloženě jejich spory a problémy . Kolikrát jsem už sexuální scény vyloženě vynechala protože jsem věděla co se bude dít;D Ale jinak jsou všechny tři díly super . Mám ráda tyhle manipulativní hajzlíky a jejich ego, to mě fakt baví!!!

Jája92
13.01.2024 2 z 5

Na první pohled mě zaujala vkusná obálka a objemnější vzezření. Bohužel se po přečtení prvních pár kapitol dostavilo zklamání.
U čtení erotických románů rozhodně nečekám literární skvost, beru to jako odpočinkové čtení. Ovšem tato kniha mě převelice zklamala na celé čáře.
Jesse a Ava naprosto nesympatičtí hrdinové, kdy by si oba zasloužili pár facek. Nechápu, proč z něj byla Ava tak odvařená, když to byl namyšlený, narcistický muž, který má sakra problém se svým majetnickým chováním. Kdyby jste si o něm četli příspěvek na diskuzi na fb, vsaďte se, že 90% žen by ženě radilo, aby od něj sakra odešla, protože z něj nekouká nic dobrého. Rozhodně by nad ním nevzdychaly, čert vem jeho peníze a vzhled.
Mám ráda, když se můžu u čtení zasmát, či zasnít, ale v této knize se tak v podstatě nestalo vůbec. Netypicky mi byla o mnoho sympatičtější kamarádka Avy, tedy Kate, uvítala bych o ní samostatnou knihu.
Erotické scény byly jako přes kopírák, přiznávám, že v pozdějším čtení jsem již otráveně převracela stránky. Tak, jak skončila kniha, se mi zamlouvalo. Samozřejmě vím, že jsou další díly, tudíž tuším, jak se to bude vyvíjet, ale s největší pravděpodobností se po dalších dílech pídit nebudu.

Mishaacka
29.09.2023 5 z 5

INST misha_cte_eroticke.romany

Po cca 10 letech jsem si dala opakování této série, protože jsem měla náladu na nějakou tu romantiku. A musím říct, že je to pořád stejně dobré, jako poprvé
*Ava je designérka, která je najata panem Wardem na zařízení nových pokojů tajemného sídla. Tam se doslova střetne s Panem Majitelem a začíná žhavá romance a hra na kočku a myš
*Ava je mladší, než Jesse. Nevíme přesně o kolik, protože Jesse svůj věk tají. Ava je občas tvrdohlavá a mnohdy se chová opravdu nesmyslně. Místo aby vedla rozhovor nebo kladla otázky, tak začne trucovat a dělat naschvály
*Jesse Ward, majitel Panského sídla, které se zdá býti hotelem. Ale je to tak doopravdy? Pan tajemný, který skrývá spoustu tajemství. V okolí je známý svou nekonfliktní povahou (). Ale jak potká Avu, vše se změní. Stává se z něj lovec, posedlý maniak, který Avu nahání, dokud nepodlehne. Je manipulátor, těžký neurotik a Avu chce mít z nějakého důvodu pod kontrolou. Ach, ze začátku jsem to Avě nepřála, chovala se jak slepice, než do ní Jesse "všukal trochu rozumu"
*Já prostě toho posedlého neurotika zbožňuju!
*Kde se ztrácí pilulky?
*Sexu je tady sice dost, ale není nějak extra detailně popisován, spíše více romanticky, že vám to nevadí a nehraničí s pornografií. Chemie mezi nimi je obrovská, protože Jesse Avu chce a převálcuje každého, kdo mu stojí v cestě, včetně Avy
*Pokud vás tato série minula, koukejte to napravit!

PS: PŘÍŠTÍ ROK VYCHÁZÍ REEDICE TÉTO SÉRIE VČETNĚ NOVÉHO 4.DÍLU

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Odhalení v seznamech

v Právě čtených13x