Dítě z hvězd přehled

Dítě z hvězd
https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7114/thorgal-dite-z-hvezd-7114.jpg 4 75 75

Thorgal série

Album tvoří tři krátké příběhy z Thorgalova dětství: Ztracený drakkar - popisuje Thorgalův příchod na Zemi a vysvětluje, jak se stal adoptivním synem vikingského válečníka. Kov, který nikdy neexistoval - vypráví pohádkový příběh inspirovaný germánskou mytologií, v němž musí malý Thorgal zachránit jméno trpasličího krále Talisman - popisuje první Thorgalovo setkání s lidmi vlastního rodu (konkrétně se svým dědem)... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , S-Press

L´Enfant des Etoiles , 1985

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dítě z hvězd. Přihlašte se a napište ho.

lenkaabooks
31.08.2022 4 z 5

Líbila se mi Vlčice- náhodně půjčený komiks, tak jsem se podívala v knihovně po dalších dílech a je jich žalostně málo. Nu, nevadí. Dítě z hvězd- 7.díl, tvořený třemi příběhy, nám ozřejmí Thorgalův původ. Kresby krásné, text srozumitelný.

gaspoda
05.03.2022 5 z 5

mé srdce bije pro Thorgala speciálně pro toto vydání jako 1. v československu. Kříženi scifi a fantasy je zásah do černého

špulo
24.05.2021 5 z 5

Tri historky z Thorgalovho detstva. Prvá je o tom, ako k nemu Vikingovia prišli. Druhá je čistokrvná fantasy s nádhernou atmosférou. Tretia nám objasní Thorgalov pôvod. Každá je trochu iná a každá je skvelá. Tento diel sa dá s prehľadom čítať samostatne. Neváhajte a čítajte! ;))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dítě z hvězd v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x