Ti otravní králíci přehled

Ti otravní králíci https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231024/bmid_ti-otravni-kralici-W2o-231024.jpg 5 107 107

Příběh pro děti o medvědovi, který žil sám uprostřed divočiny, což se mu náramně líbilo. Co se ale nestalo? Do sousedství se přistěhovala rodina králíků...

Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

Those Pesky Rabbits

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ti otravní králíci. Přihlašte se a napište ho.

cyril.gando
16.02.2024 5 z 5

Byla to moc vtipná knížka. Nejvtipnější byli ti králíci, jak se pořád medvěda na něco ptali. Pro někoho může být poučná v tom, že se máš kamarádit. Ale hlavně je to i zábavná knížka.

Marketplace
05.07.2023 5 z 5

Super, super a ještě jednou super. Knížka se moc líbí všem a hlavně dvouleté dceři. Knihu jsme si půjčili v knihovně, ale uvažuji o jejím zakoupení. Příběh sice známe všichni nazpaměť, ale je prostě boží. K tomu nádherné obrázky. Vřele doporučuji.

Zuzvil
28.03.2023 5 z 5

Toto je jedna z dalších knížek, která má u nás čestné místo v knihovničce a četly jsme si s dcerou nesčetněkrát. A mě překvapivě nikdy nelezla na nervy, pokažné jsem se se pousmála či naopak zamyslela. Obě ji vlastně známe nazpaměť (což vzhledem k textu není nic náročného :-D). Knížka má krásné ilustrace, je velmi stručná, ale také velmi výstižná a má opravdu jemný a krásný přesah, sdělení, které dá dětem i dospělým dost. Za nás musím a chci doporučit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ti otravní králíci v seznamech

v dalších seznamech7x