Tkaničky přehled

Tkaničky
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422270/bmid_tkanicky-yzb-422270.jpg 4 371 371

Citová trilogie série

Křehké vyprávění o manželství a rodinných vztazích Co je to rodina a co ji drží pohromadě? Aldovo a Vandino manželství prošlo hned v počátcích těžkou zkouškou. Přetrvalo, je však plné trhlin a stále otevřených ran, o nichž postupně promlouvají oba manželé i jejich dvě děti. Každý z nich jako by ale vyprávěl jiný příběh. Každý má svou pravdu, svou vinu i svou pomstu. Všichni hledají způsob, jak s těmito závazky žít a jak nalézt rovnováhu mezi povinnostmi a osobními touhami.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Kniha Zlín

Lacci , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tkaničky. Přihlašte se a napište ho.

janina66
04.05.2024 3 z 5

No to byl depresivní poslech knihy. Být mužem, nechtěla bych mít doma ženu, jakou byla hádavá Vanda. A chudáci děti, doplatily na rozvrácené manželství. Dcera byla celá matka.
Naštěstí to nebyla dlouhá kniha. Překvapivý konec.

kopeceli
11.11.2023 3 z 5

Tkaničky nejsou odpočinková četba. Je to velmi podrobná sonda do rodiny rozvrácené nevěrou. Když jsem se pročítala těmi úvahami a vzpomínkami hlavních aktérů, padala na mne úzkost ze všech těch ztroskotaných rodin kolem mne.
A na konci stojím před otázkou: jaký pro mne měla význam? Nevím.

lea25
29.10.2023 4 z 5

Jak jedno rozhodnutí poznamená celý život.Slepovaný už je prostě vidět.

Knižní novinky (46. týden)

10.11.2019

Kniha Tkaničky v seznamech