To je otázka přehled

To je otázka
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146215/bmid_to-je-otazka-42M-146215.jpg 4 63 63

Odkud a kam jdeme? Byl svět odjakživa? Bude dál existovat, až tu nebudu? Kniha otázek, které sestavil Jostein Gaarder s hlubokým porozuměním a citem pro dětské chápání a vnímání. Každá otázka navozuje okruh dalších a dalších témat, o nichž si budou děti s rodiči povídat. Jostein Gaarder, autor románu o dějinách filosofie Sofiin svět, dokázal, že stejně citlivě dokáže promlouvat k dětem jako k teenagerům.... celý text

Literatura světová Novely Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Det spørs , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize To je otázka. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
28.04.2024 1 z 5

Pro děti se mi knížka nelíbí. Bambulka z ní byla zmatená. Navíc ty smutné kresby. A i já z ní byla špatná. Ta melancholie, smutek, závažnost otázek... Vůbec mi to neudělalo dobře, byla jsem po přečtení skleslá. A ilustrace, ač vlastně moc hezké, tomu pocitu napomohly. Za mě ne.

Karcoolka2210
21.08.2023 5 z 5

V jednoduchosti je krása a táto kniha je krásna nielen svojimi ilustráciami, ale aj otázkami nad ktorými sa často zamýšľame a nad ktorými sa nezamýšľami dosť často. Určite sa oplatí prečítať a porozmýšľať a rozprávať sa.

Bubo19
29.12.2022 4 z 5

Útlá knížka s krásnými obrázky a se spoustou zajímavých otázek, na které by rády znaly odpověď nejen děti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha To je otázka v seznamech